bugün

zirvede reyhanımın aşık olduğu yazar kardeşim. biaraz asi adamdır damarına basılmaması gerekir yoksa kafayı çakar demedi demeyin. paylaşımcıdır da ayrıca.
yaklaşık aynı kaderi paylaştığıma inandığım canım dostum, bütün duygu yüklü şiirler senin olsa belki, yine de anlatamaz senin kişiliğini pek bir karmaşıksın ama olsun ben anlıyorum umarım herşey zamanla düzelir, herşey istediğin gibi olur, aramızda olduğu için çok şanslıyız, böylesine bir dost edindiğim içinde ben şanslı görüyorum kendimi..nice uludag sozluklu senelere...
seni hiç unutmayacağım demiştim sana. evet unutmadım. gözüm üzerinde. ahaahhaa! nice nice yıllara beraber göbek ata ata efem!
en bi misafirperver yazar.barda onun için tek ellen on bardak taşır derler...
murat yılmazyıldırım sever bir paratoner. $iirli değnek sahiplerinden. iyi insan.
sözlüğün yeni yaşında minicik bir msn zirvesinde konuştuğum yazar.. gördüğüm kadarıyla iyi de bir yazar..
sözlüğün son zamanlarda ki yükselen değeri, her yere koşan, yetişen fedakar kardeşim. duygu insanı. nice yıllar der öperim gözlerinden.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
kısa süren başabaş sohbetimizde fikirlerimizi tokuşturduğumuz ama mutabakatın galip geldiği güzel kardeşim! allah yolunu açık etsin..
küçükyalı çocuk yuvasında bana cadıya benziyor diyen ve suçu yanındaki masuma atan yazar. * tanıştığıma memnun oldum . * * *
ilginç bir sitesi olan yazar.ve çoğu sayfalarında * hata veren siteye sahiptir.
gözünü bile kırpmadan çeyizinin en nadide parçalarından olan süpürgeyi, hayır için hibe eden kardeşim. ayrıca hasret diye bir hatunlada başı dertte.*
hiç beklemediğim bir anda istiklalde karşıma çıkan, bana ve çok değer verdiğim bir insana bira ısmarlayan ve ardından o çok değer verdiğim insanın da sempatisini kazanan yazar kişilik, canım arkadaşım.
hiç beklemedigim anda kutahyada karsıma cıkmasa da *, yüreginin kıymetini her yerde boca ettigim sahsı muhterem.
nedenini bilmeden çaylak olanlardan.. allah kurtarsın ne diyelim..
çaylak çaylak bakıyor, bak yine üzüldüm. üzülüyorum olm ben bunlara. *
bu arada ahmet 'in selamı var sana. *
yaz bir sayfa yaz zaten kimse göremez. *
üzüldüm pek belli olmasa da. çaylaklıktan yazarlığa bir an önce geçmesini temenni ettiğim yazar. *
(bkz: duygusal erkek)

iki çift laf etmeden kendini büyük bir tespit insanı sanan insanlar tarafından hakkında saçma sapan şeyler yazılan, aslında hiç öyle olmayan, dost canlısı, muhabbet edilesi, sözlük sayfalarından çıkıp gerçek hayatta da devamlı görüşülesi insan.
ukte olarak fatal sözlük uktesi vermiş yazar çaylak, çaylak yazar.
(bkz: seni komik şey) *
çaylak yazar. *** * *
çok ileri görüşlü biri olsa gerek. fatal sözlük adlı uktesini bugünler için vermiş olmalı...
yuvanın popüler şahsiyeti. *** *
geri dön geri dön ne olur geri dön.
üçüncü nesil olup geldiği gibi herkese kendini sevdirdi bu adam, yeri geldi zirvelerde hizmet etti, yeri geldi yardıma koştu. lazım bu adam bize yahu.
haydin bu pazar çaya zirvesine çaylak olarak katılan * , mekandaki oturma düzenini ayarlayarak bizlere yardımcı olan ve uykusunu tam alamadan geldiği zirvede atkıyı yüzüne sararak kısa bir şekerleme yapan iyi insan. **
ana zirvede muhabbet edemesekte zirvenin taksim ayağında muhabbet ettiğimiz hatta kalkmamız gerektiği için muhabbetimizin yarım kaldığı yazar başka zirvede tamamlamak dileğiyle...
Yüreğim
Islaktır benim
Kuytularda ağlamaktan
Ve hafif uçuktur rengi
Kurusun
Diye kaç kez
Güneşe asılmaktan... * *
güncel Önemli Başlıklar