bugün

Bunun sahibi, benim bir arkadaşımın teyzeoğlu…
Esas kıymetli validesi çok güzel kahve falı bakarmış.
Faladdin ah faladdin yaktın beni.. Nasıl çok yakışıklı değil ya olamaaz.

görsel
Ben bu uygulamayı ne zaman ve niye indirdim?

Ve kardeş ben yay değilim, bana ne yaydan?
görsel
Buna kalsa yedi düvel bana aşık ben hayatımda böyle şerefsiz bir uygulama görmedim tiktok bile daha iyi.
ilk defa fal baktırdım ve bu yygulamay kullandım. namussuz 5 dakikada cevap verdi ayrıca birebir incelemiş 2 paragraf yazı yazmış sallamasyonda değil fincandaki semboller ile ilgili direk. valla takdir ediyorum adamlar yapıyor . aynısını kaave falı diye bir uygulamaya gönderdim 12 dk oldu daha okuyamadı ihtiyar bakalım o ne diyecek

edit: fincandaki çizgiye biri bu bir tırmık başakları biçeceksin çok güzel günlerin olacak dedi. biride o çizgiye yunus balığı dedi çok güzel günlerim olacağına işaretmiş ay hadi inşallah ya. tırmık daha iyiydi ama.
bu kadar çok gerzeğin olduğu ülkede çok güzel bir start-up hakkını vermek lazım.

forumlarda 100 kelimesi 1 liradan yazılan toplu fal içeriklerinden medet umup hayatını şekillendiren salakların olması gerçekten düşündürücü.

ama uygulama iyi bak.
insanı öyle çok övüyor ki benim kardeşim diyorsun valla bir güven yükleniyor da inş gerçekten çıkar çünkü çok güzel şeyler gördü.
arka planda her verinizi çalıyorlar mesela sen sevgilinle kavga ettin mesajlı olarak hop bunu okuyorlar ve seni mutlu etmek yada uygulamayı doğruymuş gibi göstermek için yazıyorlar falında görüyorum yakın zamanda çok sevdiğin biriyle kavga etmişsin sonunda barışıp mutlu olacaksın falan filin arka planda verilerin cukkalandığını bilmeyen güruh ise aaa cidden bildi fal gerçek bu doğru biliyor ne derse çıkar kafasına giriyor.
Beni bugün şoka uğratmış uygulamadır, arkadaşım kendi falını atmam için kahve fincanını bana atmıştı bugün yazdığı şeylerin aynısı çıktı birebir detaylarına kadar, işin ilginci hiç bahsetmediğimiz bir olaydı.

Benim fallarım hiç çıkmıyor ama, kötü niyetliyim diye mi acaba??
Havuzdaki falları random olarak gönderen ve 10 şey sallayınca bir tanesi tutması durumunda salakları sevindiren Ergen furyası. Boş insan uygulaması.
Gönderdiği mesajla/bildirimle tebessüm ettirmiş, kahve falı uygulamasıdır. Eyvallah falaaddin reis, varol....

görsel
Falımı yolladım bayadır gelmiyor, meraklandık yahu.
whatsapp'da konuştuğum konuyu konuştuğum kişiyle eşleştirip önüme fal olarak sunacak kadar ''başarılı'' bir uygulama. artık nasıl takip ediyorsa...
sadece whatsapp değil ortamda konuşulan sesli yada yazılı yaptığın bir çok şeyi bu tip uygulamaların takip ettiğini düşünüyorum.yoksa müneccim boku yemedi bu uygulamalar.
WhatsAppta ne konuştuysam falda o çıkıyor. Bayağı aksiyonlu ya..
bi değişik uygulama

bi fal göndermiştim, falı gönderdiğimi unutmuşum bir hafta sonra açtım. diyor ki kolye ucu hediyesi alıcaksın, ertesi gün arkadaşım bana kolye ucu hediye etti

geçen yine fal gönderdim, eskiden sana ait olan ve senin için anlamlı bir şeyi bulup kendine geliceksin diyor, bundan 3 sene önce kardeşimin bana aldığı bir kolye vardı hep boynumdaydı, kaybetmiştim onu. 2 senedir kayıptı, her yerde de aradım. cuma günü o kolyeyi buldum birden

bunun dışında pek çıktığı söylenemez. hep 1 aya hayatımın aşkı olan beyi bulacağımı söylüyor, bir aylar sene oldu.
Baş belası, yere batasıca internet falcısı.
Anne kişisine kontör yetiştiremiyoruz artık iyi mi?!
Kahve sevmeyen, " çarpıntı yapıyor, tansiyonumu yükseltiyor" diye mızmızlanan hatun, faladdin yüzünden yakında barista olacak zannımca.
Bana uzun boylu, yakışıklı, karizmatik, kariyer sahibi bir iş adamı borcu olan uygulama. Ne zaman fal yollasam aynı terane. Hayır bağımlılık yaptı işin kötüsü. Bunun yarattığı toz pembe hayat hikayemi dinlemeden içim rahat etmiyor.

edit: hii çok özür dilerim cinsiyetimi belli etmişim. Allah'ın barzoları sizi.
kahve falı bakan değil burç yorumu yollayan uygulamadır.

ama seviyoruz.
kahvemi içip falımı gönderdiğim aplikasyon. Gerçek merçek değil ama iyi sallıyor.
hafif onedio gibi.
'sen bir seks makinesi gibisin, tüm kızlar sana hayran en kısa zamanda kısmetinin açılacağını görüyorum her şey şahane tüm kızların ilgi odağısın' falan filan.
ya bir kelimeniz doğru çıksa bari ya.
geri zekali uygulamaya göre beni müthiş müthiş haberler ve olaylar bekliyor. ya bi de bana şey demiş neden bu kadar zor seviyorsun biraz rahat ol. kendimi tanımasam inanacağım. ben ki dünyanın en ayran gönüllü insanıyım.

bizimle değilsin faladdin.
Bir uygulama.

Çok kahve tüketen biri olmama karşın yaklaşık bir hafta önce arkadaşımın ısrarı ile kahve içtim. Ardından bu uygulamayı anlattı, her ne kadar inanmadığımı ve doğru bulmadığımı belirtsem de bir kere at bakalım ne diyecek diye ısrarcı olunca kırmadım yükledim.
Yüklemez olaydım, sallasa bu kadar tutturamaz beni uzaktan tanıyan biri bile. Hayatımı, kişilik ve karakterimi yazdı 1 saatte. Mesaj ile iletişim kuran bir insan olsam mesajlara erişim sağlıyorlar diyeceğim ama o da Yok.
insan hayret ediyor gerçekten.
Daha hala inanmıyorum ama şaşkınım.
feykimdir siliniz! *
Falımda devlet kapısı görmeyecekse ilgilenmiyorum.