bugün

sokakta, çarşıda, avemelerde karşımıza çıkan ne kadar tipsiz, leş insan varsa hepsinin fakir olması durumudur. fakir geni taşıyan her insan * çirkindir. nerde bi iğrenç olay olsa altından fakir çıkar. hırsızlık bunlarda, cinayet bunlarda, serserilik bunlarda, taciz bunlarda, gasp bunlarda. allah herkesi fakirlerden korusun!
hiç aynaya bakmıyorlar mı diye düşündüren beyan.
kuşkusuz zengin erkeklerin güzel kızlarla evlenmesi alışkanlığından gelmektedir. zengin erkekler güzel kızları kapar çocukları da güzel olur. fakirler ise randomize olarak eşleşirler.
yapılamayacak genellemedir.

beyler bir ara fakirleri, zayıfları vs. korumak, sahip çıkmak falan modaydı; en azından öyle gözükmek... şimdi de ezmek mi moda oldu merak ediyorum. bir kaç ünlü bel altı çıplak dolaşmaya başlasa namerdim çok kişi arkalarından gider.
fakirlerin, bazıları daha fazla para kazansın diye yok yere hayatlarını kaybetmeleri kadar gerçek değildir.
Umarım bu önermeyi ortaya atan insanımsının kız ya da oğlu fakir birine gönlünü verir de o zaman el mi yaman bey mi yaman görür diyerek karşı çıktığım saçmalık. Ah be abicim, ah be güzel kardeşim troll müsün yoksa gerizekalı mısın inan anlayamıyorum. Yahu sen nereden bileceksin fakirliğin ne olduğunu. Sen bu entryleri iphone 6 plus artık ne sikimse ondan yazadur, sırf çocukları aç kalmasın diye sofradan aç kalkan baba anlatsın sana insanlığın ve temiz bir kalbe sahip olmanın ne demek olduğunu. Kocası Asgari ücret aldığı için üniversitede okuyan çocuğu gurbette parasız kalmasın diye evlere temizliğe giden anne anlatsın fakirlerin güzelliğini. Ne kadar güzel ne kadar yakışıklı olursan ol önce insan ol güzel kardeşim. Önce insan ol.
fakirleri çılgına çeviren, sözlükte ne kadar çok fakir olduğunu gösteren önermedir. heryeri istila etmişler!

tanrı zengini korusun! *
http://galeri.uludagsozlu...fakirlerin-çirkin-olması/
Siz insanları maddi durumuna ve görünümüne göre değerlendiriyorsanız siz insan değilsiniz kusura bakmayın.
Çirkin fakir yoktur,bakımsız fakir vardır.
doğanın bir uyarısıdır. zehirli ve tehlikeli tüm canlıları diğerlerinden kesin çizgilerle ayıran farklar vardır, süt yılanı ve zehirli ok kurbağası gibi türlerde bunu açıkça görebilirsiniz, doğanın bu ilginç olgusu insanlığa da bu şekilde sirayet etmiştir.
yanlışlıkla bir fakir ile aynı ortamda bulunmak zorunda kalmış her normal insanın ortak düşüncesidir. özellikle işçi sınıfı (Yani alt sınıf) oldukça çirkindir. çünkü fakirdirler.
Kesinlikle doğrudur. Kendimim diye demiyorum hem fakirim hem çirkinim. Tekmeyi vururken kader hızını alamamış, ağzımı burnumu kırmış.
çirkin değil. bakımsız.
(bkz: yeter amın oğlu)
O kadar sacma o kadar sacma geldiki nedenini yazmaya bile parmagim kalkmiyor.
Yüzde yüz doğru tespit.
Liseyi 1.5 sene kolejde okudum, bir tane çirkin kız yoktu. Erkekler içinde de en azer bülbül gibi duran bendim herhalde amk.
entry-nick uyumu.
Bakımsızlık ve hayat şartlarının getirdiği bir sorun olabilir ancak.

Kimse salt fakir diye çirkin olmaz. Parası olmayanın gücü, güzelliği de olmaz.
Estetik operasyona paraları yetmediği içindir.
Ben bir istisnayım. Zaa...
(bkz: inşaat işçileri)
Çirkinlik değil dünyada kimse çirkin değildir. Bakımsızlık vardır giyim kuşam saç sakal vs. Şuan güzel yakışıklı dediğiniz insanlar fakir gariban olsaydı inanın size çok çirkin gelecekti.
Tayland güzellik kraliçesinin tek başına içinden geçtiği bokum gibi tespit.

https://www.cnnturk.com/m...icesi-cop-toplayicisiymis