bugün

(bkz: amına bile korum)
karakterine bağlı. kim olursa karakterine bağlı. sonuçta nikahı parasına basmayacağım.
utanmasa sevgili olurken gelir belgesi isteyecek andavalların bulunduğunu görmemize vesile olmuş konudur.
Tabii bir zengin kızın isteklerinden daha hafif istekleri vardir.
Olurum. Beni seviyorsa ben de seviyorsam olurum. Emin olun zengin kızın sizden sürekli artan isteklerinden usanacaksınız.
ben zenginim bakarım ona buyursun gelsin.
(bkz: kıza bağlı)
(bkz: kız var kız var)
Bi dk cebime bakıyorum....
Tamam bende beş parasızım olabilir.
Birlikte simit ayran yaparız.
Asıl onla olunur dededen fakirdir şimdi o, bi' simitle kahvaltı yaparız aç gözlü biri değiliz doktor.

Zengin kız öyle mi?

Mövenpik, ben&jarry's dondurmalar, branç kahvaltılar, gümüş iğneler, kopi luwaklar, lindtlar, favorinolar, beyaz truf mantarları, siyah havyarlar.

Zor güzelim zor.

Al fakir kızı başına tac et.
Zengin kızla olmaktan bin kat daha iyidir.
Yeterki yüreği zengin olsun.
Zengin erkek mantığını anladık. Kız zengin olsa ne farkeder fakir olsa ne farkeder allah aşkına.
Asıl fakir kızla sevgili olunur.Her konuda dominant olma isteği..
Olurum sonuçta davul bile dengi dengine.

Zengin kızla sevgili olurmuyum. Büyük konuşmayayım olmam.
Mesele fakirlik değil tamah edebilme. Fakir olup tek derdi para olan kızlardan uzak durmak gereklidir. Tatmin edemezsin.
anlayışlı ve düşünceli olur, değerini bilir bazı şeylerin. Kısacası olur bu kızla ama ezik olmasın.
Zengin olsun fakir olsun hiç farketmez ama , aç gözlü özenti olmasın.
dilenme sol elinle devam et.
fakir bir kızla asla sevgili olmam ben. hiç değilse orta sınıf bir aileden olsun, kendisine ev, araba alacak parası olsun en azı. benden çok daha zengin bir kızla da sevgili olmam. eşitliğe inanırim, tencere yuvarlanır kapağını bulur.
Medeni ve bakımlı olmasına bağlı.
Tabi ki olurum. Çünkü insan onuru, aşk, sevgi ve ruh güzelliğinin maddeten bir karşılığı yoktur.
Fakirlikten kasit maddi ise hic problem olmamalidir.
küçük bir aşk yetiştirdim düzene yenik düştü.
onurlu fakir var, görgüsüz fakir var. onurlu ise evet.
Fakirlikten kastın ne? Zenginlikten ne anlıyorsun? Önce bunları yazarsan biz de bir şeyler yazarız.

Kastın para ise hayatta hiç bir zaman mutlu olamazsın. Para ile mutlu olacağını sanarsın ama olmaz.

Hedefin fakirlik zenginlik değil, mutluluk ve huzur olsun...