bugün

kiz varmis herhalde burada ile preler bence.
39 bildirim görüp ne oluyor lan dememe sebep olan yazar.

teşekkürler sayın yazar.
Destur mübarek , Bildirim butonu patladı *

Eiwallah nesildaş yazar.
hekırdır kendisi.az önce 40 bildirim yaptı artılama saldırısı şeklinde.geçen gün de trafik ışıklarını heklerken görmüşler.
Ama olmazsa göt te olur hesabı buyur burdan yak hacı abi.
entryleri ışık hızıyla okuyandır...
bottur ya da yazardır orası mechuldür.
javascript bilen botumsu yazar.
Neredesin lan demek istediğim yazar.

Harbiden nerdesin yalnız bıraktın beni hani kardeştik?
Fakat yerine a*ına koyarım diye okuduğum nicktir. (bkz: yaran yanlış okumalar)
Seri artı veriyor nasıl yapıyo anlamadım.
fakat yerine ama koyuyormuş çakalın nicki sağlam, bu arada beni açık oyluyor ama amsız olduğumu bilmiyor.

bir yazar.
beni artı oy yağmuruna tutan bir diğer yazardır. diğeri ise kiz varmis herhalde buradadır.
Gelen bildirimleri gördükten sonra gözleri dolan ben.

görsel

Onuncu nesil yazar. Fantastik bir ismi var.
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
Seri artılamış, sağolsundur...
Seri ve açık artilayan mübarek.
şuku bombardıman komutanı yazar.
seri artıları için sözlük huzurunda teşekkür ederim .
kendisine misli ile teşekkür etmeyi borç bildiğim yazar.
Kendisi motordur.iki dal sigaraya istediğiniz herseyi yapar.
Sozlugun en guzel nickiydi. Bu nicki gordukten sonra arkadaslarima bu nick uzerinden espriler falan yapmistim. Hala arkadasim degiller ama olsun.
dönmüştür...

dönüşünün şerefine ulufe dağıtacak olan yazardır..
yine seri artının amına koymaktadır.
çok enteresan bir yazar. derdi nick altı almak. benim de derdim böyle tiplere stres topu muamelesi yapmak.

ilgiyi gerçek hayatta ara bebeğim. yok illa burda arayacaksan adam gibi yaz, anlatacağın bi şeyler olsun "ahahahaasssiktir herif ne yazmış be" diyelim. bak bu, şahane olur.

ama programlanmış bir robot gibi okumadan seri artılarsan olmaz o. amk ne yazdım ya bitmiyosunuz ki. lan bitmiyosunuz olm aynı model, aşağı yukarı aynı ilgi budalalığı. nick altı girmeyeydik iyiydi. devralmak için butik otel arıyorum arkaşlar, butik otel sahipleri ve seksi kızlar eqlesin. ahahahas bir taşla iki kuş mu ya la?
An itibariyle gönlümün efendisidir. Muhtemelen entryleri okumadan artilamis olsa da hoşgelmiştir.
güncel Önemli Başlıklar