bugün

Dünyanın kahrı bok attıysa kesin kaliteli bir yazardır. Gitmez inşallah.
o kadar aklı başında entry leri varki bu yazarın valla ben erkek zannediyordum ne yalan söyliyeyim. bayan olduğunu buradan öğrendim. doğruya odaklı bakış açısı zengin orjinal bir yazar.
amk sözlüğü hepten raydan çıktı ya la!
bakalım zall ve avanesi kendi yedikleri herzelerin günahını daha kaç kişiye fatura edecekler?

bir yazar, çaylak edilmiş.
Kendisiyle aynı siyasi görüşte olmamama rağmen çaylaklık sebebi ne olursa olsun (ki geçerli bir sebep olmadığını tahmin edebiliyorum, hatta garanti Üfürükten gerekçelerle) hakkını aramasını temenni ettiğim ve sonuna kadar arayacağını tahmin ettiğim yazar. Sadece karşı tarafların gereksiz insanlarının gereksiz fikir beyanlarıyla galeyana gelebiliyor, ancak düşünmesin ki bu trollerin savunduğu kesim bu yapıda. Bu trollerin maksadı belli bacım, savunuculuğunu yaptıkları fikrin asıllarına zarar vermek istiyorlar. O görüşe sahip insanları yaptıkları çirkinliklerle örtüştürüp insanların hafızalarına kazımak istiyorlar.
(bkz: yürüyorum dikenlerin üstünde)
"eleştiri" hususunu kendine misyon edinmiş ve bu durumdan ötürü oldukça "bayağı ve sahte" duran aşırı maskülen bir yazar. hani erkeklerin arasında, kadınlığını keşfedememiş ve bu yüzden onlarla takılan, aşırı futbol ve basketbol muhabbeti yapan ve abili, hacılı konuşan çirkin kadınlar olur ya. hah işte doğru adrestesiniz. bilemiyorum garip.
tsk pyd'ye doğrudan yardım etti zaten, halen de etmekte. chp iktidarında değil ama!

kızın dinine söven müslüman olsa bari!

pkk, pyd, ypg falan filan... bunlar tarihlerinde bulamadıkları desteği, 2015 temmuzundan beri türkiye hükümetinden alıyor. evet dogru, iktidarda chp, mhp, hdp yok. göt kılı seçmene sahip bir parti var. bu cahiller hâlâ gelmiş bidi bidi konuşmakta, sayfa kirletmekte.

bir yazar, chpli olduğu söyleniyor.
Sabah akşam sözlükten şikayet edip sözlükten çıkmayan ergen. Evet.
kendi kendini tedavi edebilen bir çeşit canlı.
kendisi tam manasıyla "erkek fatma" diye tabir edilen kişiliklerden olsa gerek. hatta "olsa gerek" ifadesi tümceye biraz ihtimal anlamı kattığı için geri çekiyor ve direkt olarak erkek fatmadır diyorum. kendisini görmesem de çok büyük ihtimalle hafif roman esmerliği tadında kavruk teni, 1.60 boyu, 47-49 kg ağırlığında kara kavruk bir şey canlanıyor gözümde. bir nevi gregor samsa.

yazdıkları üzerinden küçük psikolojik çıkarımlar yaparsak eğer erkek arkadaşı olmadığı gayet açık. bu gerginlik bu sinir hali hiçbir şeyden memnun olmayan itici halet-i ruhiyesi kendisinin müzmin bir yalnız olduğunun ipuçlarını veriyor bize. kadının içi negatif enerjiyle dolu ve bunu kanalize edecek, toprağa gönderebilecek tek bir çıkış noktası yok. paçalardan akan maskülenliğe ise deyim yerindeyse "acıyarak" bakıyorum. acaba yeni bir rüzgar erkoçlar travması bizi mi bekliyor ? ah o bitmek bilmeyen eleştirileri, memnuniyetsizlikleri ve en önemlisi birkaç sözlük abazasının kendisine misyon olarak yüklediği "doğru ve dobra kadın" profili yüzünden düştüğü bu acınası hali.

hani sokakta paçası yakası yırtık erkek çocuğuna dönmüş evsiz kadınlar görürsünüz ya. işte kaldırımdan 2 mt yüksek bir konumda mochamı içerken onlara üzgün gözlerle bakar cüzdanımı karıştırırım verecek bozukluk var mı diye. şu an aynı ruhsal durumu yaşıyorum. bu sizce tesadüf mü tevafuk mu?

ahaha.
ama bu kadarı da çok fazla sanki..
bilemiyorum altan, bilemiyorum..

edit:bir daha düşündüm de bir insan ötekine can düşmanı olsa böyle davranmamalı..
hiç hoş değil hiç..
kendi gibi, şahsına münhasır birisi vallahi. hani hepimizn kusurları var ya o da kusurlu bir beşer. ama dürüst en azından. ne söylemek istiyorsa söylüyor, saklamıyor, korkmuyor.

seviyorum.
Pipisi yok diye sikemez sanmayın. Adamın amina kor valla.
Fikirlerine katıldığım yazar.
Don Kişot misali kalemiyle memelere karşı savaşan yazar.
Lyanna mormontu anımsatıyor sanki.
Pipisi olmayan kalemi çok ve çok kuvvetli bi yazar alayimizi döver. Müthis yazilari var allah yolunu bahtini açik eylesin.
(#33087108)

Entry ile bana "yok artık" dedirtmiş yazardır. O durumdan böyle bir şey çıkarıp duyar malzemesi yapmak hakiki anlamda bir deha gerektirir.
lütfen bana da ayar versin. cidden iyi bi tokata ihtiyacım var.

şöyle elini beline koysun kızımmm kızımm yapsın. ondan başkası beni kendime getiremez.
(bkz: ooo kavga alırım bi dal)
arkadaşlar denize inicem, biraz elinizi çabuk tutarsanız sevinirim..

teşekkürler..
Kısaca "sevgilisi olan bir erkeği cazip kılan yanındaki kadındır." Diyerek en feministinden bir saptama yapmış yazardır.
kezbanlık bir din olsa bu arkadaş peygamberi olurdu. evet.
tanımam etmem yazarı.

ha şu nickaltındaki girdisine bakınca insan bir itiliyor. Ya şu bir agresif, bir küfürlü konuşmaların erkeklerin üstüne yapışmasına rağmen, erkekler böyle konusunca bile itici oluyor.
Bir de bunu sözlükte kadın olduğu söylenen bir yazar yapınca oh, tamam diyorsunuz.

Ha sanki yazarın çok da umrunda. Umrunda olmasın da. Neyse.
Bu girdiyi Eksileyip geciniz.
cok afedersiniz boluyorum ama sozluk kizlari arasinda en kaliteli en bilgili yazarmis.

hadi lan oradan aq yalakalari sizi.

kufur edip atarli davranmakla bilgili olunmuyor.
hayır benim anlamadığım şu şimdi biz de kalkıp, kadın dövmek suçtur, aşağılıklarrr yazınca çok mu iyi yazar oluyoruz?
öyleyse yazalım yani elimize mi yapışır?
dokunmatik ekran lan zaten abartmayın bu kadar..
yani herkesin bildiğini yazmayınca kadın düşmanı fln mı olunuyor?
ağaca çarpan arabaya bakıp aaaaa ağaca çarpmış tadında bir ruh halimi dobralık, cesaret zart zurt..

olm sözlükteyiz lan cesaret nedir arkadaş anahah..
kör gözüm parmağına olmayınca, o "olmayanlar" olmamış mı oluyor..
bu sözlerim yazarın kendisine değil..
zira bu kız böyle..
ben böyleyim..beriki şöyle..

Ama yani kendi andavallığına bu arkadaşı kalkan edinmek nedir?
6 aydır aynı savunular, cesur, dürüst, delikanlı..

abi kafanız benden mi güzel ya?
oturur ağlarım bakın..

hayır tuş takımı çatır çatır olan bir telefondan yazıyorsa yine anlarım sizi..
helal derim bu çileyi çekiyor..

ben bu arkadaşa değil, diğer "bağzı"larına çok ufak bi kızdım..

yoksa bişe yok yani.. Sikinti yok gençler..
(bkz: sözlük kızlarının karınları)
dayı susaaarrr..
duyarsız bokların nickaltında kastığı yazar. gel bana doğru bebeğim.
güncel Önemli Başlıklar