bugün

reel hayatta bulamamıştır şansını sanal alemlerde deneyen erkek inş bulur dedirtir.
(bkz: godoş)
öz güveni düşüktür.hatta yoktur.
kısadır, çelimsizdir.
parası da yoktur.
aynı anda daha çok güzele hızlı bir şekilde ulaşabileceğini bilen erkektir. karışmayın avlanma metoduna!
Eş arayanların bir alt versiyonudur.
Sayfalar paylaşımlara yorum yapan kızların yorumlarını beğenir. Eklesene bi der. Sonra kendisi ekler... sonu gelmez bunların. Filiz sevişelim mi diyenleri bile vardır.
sevgili bu. nereden çıkacağı belli olmaz. facebook bu işte sadece bir aracıdır.
gerçek hayatta bulamayan erkektir. sapıklıklarıyla zaten boktan olan facebookun iyice içine sıçarlar.
Facebooktan bulmustum ,3 yıl cıktım ayrıldık, oltayı attık beklıyoruz.
saftır ya o. daha hayatın acı yüzüyle tanışmamıştır.
facebookta işin çözüleceğine inanır.
hala msn açıp oturumu 2 tl lik uzatan keke tipli erkektir.
saflığın ulaştığı son noktadır. adriana lima'ya merhaba der cevap bekler cevap gelmeyince bunalıma girer lima farketsin diye hesabını kapatır kendisni toplumun anlamadığını ifade eder ve ekler keşke lima beni anlasaydı bu kızların hepsi aynı. sonra bir dine dönüş başlar karikatür sayfalarının altında hadis-i şerif paylaşmaya başlar yorum yapanlardan en güzel kızı seçip bence haksızsın der ilgiyi çeker çekmez klişenin dibine vurarak burada beni anlamıyorsun özele gel cep telefonu ver buluşalıma kadar giden sürece şahit oluruz. hayır eleştirmeyin hayır ona kızmayın o hala 4 yaşında ve inanmak istiyor yargılayamazsınız.
(bkz: twitterda sevgili arayan erkek) kıyasıya yarışır.
Duuuuuur denmez ise olmaz :
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: facebook ta sevgili arayan erkek)
yokluktur .
Şansını bir de instagram'da denemelidir.
şansı zor olan erkektir. uğraşmayın amk gidin dışarıda şansınızı deneyin. millet tanımadığını eklemiyor. hele bizim türk kezbanları geçen birini trolleyeyim diye ekledim 1.50 boyunda çirkin mi çirkin.. pp ye de baya sağlam bir tip koydum.. kız direk engel atmış amk. bazı türk kızlarının amı çok değerli... zor ve ulaşılmazlar ehehehe.

lan yeminle çok güzel kızlar daha az egoist.. uğraşmayın kezolarla..
gonuldensevenler.com üyesi olan erkektir.
Benim bi arkadaş. Adam her hafta sonu farkli şehirlerde sikis yolcusu son iki aydır. Once sanatsal siteleri takibe alip ordan avlaniyomus. Adamla gorusemez olduk. Kari kiz yüzünden. Mesai saatleri icinde bile bunlarla uğraşıyor. En son dayanamadim Zukerberg sen sikis diye mi kurdu lan bu siteyi dedim. Güldü pic
Cogu kez sahte hesabimdan bana yavsamis erkektir. Lan neler yaptirmadik adamlara Allah affetsin.