bugün

Hayatımda ilk defa "daha fazlası, yeni sözleşmeyi oku" mu neydi öyle birşeye tıkladım. Bir baktım hesap bilgilerimi paylaş seçeneği işaretli. Dedim siktir lo.
görsel
En son yıllık 1.79 tlye aboneliğimi yenilemiştim, paralı versiyonu da pahalı değil, bunu 450milyonla çarpan ki hepsi ücretli kullanıcı değil, para kazanmak için ya reklam koyacaklar yada başka bir üçkağıtçı dönecek.
facebook'un whatsapp'ı satın alması.

bu arada şöylede bir bilgi dolaşıyor sosyal medyada facebook kullanıcılarının haberi olmasında fayda var.

--spoiler--
Lütfen Whatsapp ayarlarina girin anahtar olan o bölüme basıp en altdaki yazıdan "ok" işaretini kaldırın. ilerde özel yolladığınız resimler Facebook'da yayınlanacak ve Reklamlara konulacaktır. böyle bir ihtimal var. kendinizi bu durumdan kurtarmak için o "ok" işaretini kaldırmanız gerekiyor. Whatsapp otomatikmen onu aktifleştirdi. otuz günlük bir süreniz var. onu aktiflikten kaldırmak için otuz günden sonra bir daha olmayacak.
--spoiler--
facebook'un whatsapp'ı satın alması.

--spoiler--
Facebook, internet üzerinden mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ı 19 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın aldı.
Bu Facebook'un bu zamana kadar yaptığı en büyük satın alma oldu.
WhatsApp'ın dünya çapında 450 milyon kullanıcısı bulunuyor ve uygulama özellikle kısa mesaj ücretlerinden kaçınmak isteyenler arasında popüler.
Şirket her gün bir milyon yeni kullanıcı edindiğini belirtiyor.
Facebook'un kurucusu Marc Zuckerberg satın almayı duyurduğu açıklamada WhatsApp'ın sunduğu hizmetleri "çok değerli" olarak tanımladı.
WhatsApp gelirlerini kullanıcılardan aldığı abonelik ücretlerinden sağlıyor, ancak uygulamanın bedava bir versiyonu da bulunuyor.
--spoiler--
iyi olacağını hiç sanmıyoum. Bir şeye de el atma be kardeşim.
eski kalitesini bulacağımızı sanmıyorum artık.
Kötü olmuştur, adeta felaketlerin habercisidir.
Sözlükte hala 16 milyar dolara satın alındığı sanılan olay. Amk 19 milyar dolar lan 3 milyar nerede? O kadar parayı nerede gördünüz de ayartıyorsunuz. Hey Allah'ım.
reklamsız olan whatsappa reklam koyarak 16 milyarı aylar içinde tekrar cebine koyacağından 16 milyarı dert etmeyen facebookun işidir.
basit olan denklemdir. arama özelliğinin eklenmesiyle, mobil operatörler sadece mobil internet sağlayacak ve konuşmak- mesajlaşmak için meydan internet tabanlı uygulamalara kalacak. aslında bir nevi dünyadaki tüm mobil operatörleri satın almış oldu. sadece turkcellin piyasa değerinin 20milyar dolar oldugunu düşünürsek bence bedava gitmiş gibi.
ne gerizekalılar, ben olsam o paraya istanbul'un yarısını satın alır kirasıyla geçinirim ohh miss
sabaha kadar twitterda geyiği yapılacak olay.
16 milyon milyar milyon dolara mal olmuştur.
whatsapp arkadaşlarını facebooktan bul gibisinden bildirim alıcağımız garantisini verebileceğim durumdur.
''anlayamazsınız'' mark zuckerberg
satın almasıyla beraber facebookta'ki listedeki arkadaşların numaralarını whatsapp aracılığıyla bulabileceğiz mi merak ettirendir.
ikinci entryi giren yazarın göt olmasına sebep olan durum. az önce satın almıştır, artık ne değişecek bekleyip göreceğiz.
facebook kullanmayan biri olarak pek benim için bişey ifade etmeyen bir haber ama whatsapp'a girebilmek için illa facebook üyeliği isterse silerim muhtemelen.
facebookun son zamanlardaki düşüşünde en büyük etken whatsapp dı 16 milyar doları verdi aldı o paraya değermi zaman gösterecek.
yakında onunda boku çıkıcak.
görsel
whatsapp'ı da zuckerberg.
12 milyar dolara olmuştur. instagram gibi olmuştur. iyi olacaktır da. 2 ayda bir gelen güncellemeler, hatta ios 7 ye 5 ay sonra gelen güncellemeden sonra whatsapp in adam gibi bir kurum tarafından alınması gerektiği ortaya çıkmıştı. facebook, whatsapp ile daha çok ilgilenir. güzel oldu bu.
whatsapp ın sikileceğinin resmidir.