bugün

gavat.avi

t: rahatsız edici durumdur.
olur tabi kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz yahu.

görsel
Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayan Süleyman ın ismini hatırlayamadım. Ama o zart karısının rol gereği öpüşmesinden rahatsız olmuyormuş. Ne kadar laik adamlar bee!
Sevişmenin rol gereğimi olurmuş. Yani iş anlamında. Bunlar kendilerini mi kandırıyorlar , yoksa birbirlerini mi.
zaten bundan rahatsız olacaksanız o zaman oyuncu biriyle evlenmeyeceksiniz. çünkü oyuncu rol gereği her sahnede ( cinsel sahnelerde de) oynayabilir. onun işi bu onun için normal bir şey. yani bu olaydan sonra ondan ayrılırsanız suçlu olan o değil siz olursunuz.
Adana swinger whatsapp grubu anketi.
valla kimin rolüne girdiğine bakar...
görsel
oyuncuysa, bunu bilerek evlendiysem zaten kabul etmişim demektir. hiç birşey diyemem. çünkü sevişmek de oyunculuğa dahil, çünkü sevişenler..
Kabul edilemeyecek vakadır. Ben zamanlarını çalan her şeyi kıskanıyorum bana bunu yapacağına beni camdan atmasını yeğlerim.
iyi ki fakiriz deyip geçebilecegimiz bir durum. Bizi alakadar etmez efendim.
maalesef rol icabı bir sevişme asla olmaz. fiziki olarak bunu evet rol icabı dersin ancak hormonel olarak o duygular bir anda vücudu sardığı için bu olayın rol olması imkansız hale gelir.

çünkü fizyolojik olarak temasın ve öpüşmenin cinsel duyguları kadında ıslanma erkekte de ereksiyonu sağladığı klinik olarak ispatlanmıştır. bu süreç incelendiğinde ise; artık olayın rol icabından çıktığı biliniyor. o yüzden böyle bir şey yapması benim açımdan imkansızdır. ayrılsın, boşansın yapsın. ama benle iken imkansız.
zor soru valla.
Öyle rol olmaz olsun.
Ben oyunculukta türkan şoray kurallarına inanıyorum.
(bkz: başlık açardım)
baba annemin üstündeki kim, anama n'pıyor, sorusuna maruz kalmak.
Oyuncuyu eş yapanların dert edeceği konudur. *
izin vermem ama sözümün arkasında durmak için ben de rol gereği aynısını yapmam. kusura bakmayın.
Rol gereği tramessi olduysa bilemiycem. sahi ne rolü bu¿
Peki ya eşiniz rol gereği sizinle sevişiyorsa? Sizi seviyormuş rolüne uygun bir davranış.
Eşim oyuncu değil, zaten olamaz da. Hiç Böyle dertlerim yok benim.
başı ağrımayabilir.
görsel
Asla izin vermem ama Halit ergen le beren saat gibi isem rol gereği sevişirim sıkıntı olmaz.
güncel Önemli Başlıklar