bugün

malum ülkenin malum bölgesinden bir haber.

--spoiler--
Diyarbakır'da çocuklarının önünde eşini öldüren koca, ifadesinde "Başına vurdum öldü, sonra genital bölgesine çubuk soktum" dedi. Ancak otopside talihsiz kadının genital bölgesine sokulan demir çubuk sonucu öldüğü belirlendi. Cezadan kurtulabilmek için mahkemede deli numarası yapan şahıs, kendisini "Aldatılıyordum" diyerek savundu.
--spoiler--

https://www.haberler.com/...n-dedigi-13897689-haberi/
Bunu da kazığa oturtacaksın işte.
her hafta bir iğrençlik dünya rekoru kırdığımız rezillik.
terörizmin üstesinden gelinirde bu yozlaşmış TÖRERIZM asla durmaz. avrupada abd de geçtim hindistanda bile böyle bir olayda halk sokağa dökülür ama bizim halk bırak protestoyu kocayı haklı bulur.
Evlilik sınavla olmalı bence.
çocuklarının önünde yapmış bir de rezil canavar. bunu aç köpeklerin önüne atcan. canını almak için harcayacağın kaloriye değmez.
Bu ülkede böyle bir fetiş var ama bu kesinlikle cinsel anlamda tatmin için değil psikopatça bir dürtünün doyumu için yapılıyor. Halk böyle olunca cezaevlerinde copla tecavüz edenlere şaşırmamak gerek.
senin ben cenazene gelen cemaati... dedirten adam.
O demir çubuğun aynısını hapiste bu piçe saplarlar zaten. Hatta başka bir şey saplayacaklarından da eminim. Sıkıp geçeceksin böylelerinin kafasına. Boşuna besliyorlar bunları vergilerimizle.. Şimdi bu it yaşasa ne, yaşamasa ne? Arkaya bıraktığı tek şey acı. Hiç kusura bakmayın, böyle şerefsizlerin yaşam hakkına gram saygım yok. Çünkü bu adam yaşam hakkını, başkasının yaşamını alarak kullanmış hem de vahşi bir şekilde. Kıssasa kıssasım bu konuda.
Gerekçesi aldatılmak.

Tamam aldatılmak çok ağır bir mağduriyet.

ama bu şerefsizin yaptığı da gaddarlikta sınır tanımazlık.

Bu kadarını Moğol yapmaz.

Demiyor ki benim içimde canilik var.

Aldatılmışmış.
Herkes kısas demiş ama kısas bunu çözemez kadının çektiği acıları geri alamaz kadını geri getiremez o çocukların hayatını kurtaramaz.

Bunları olmadan önlemeliyiz eğitim kültür hukuk seçici davranarak çözülebilir.

iş işten geçmiş olduktan sonra hiçbir şey düzelmiyor.
Tek çare kisastır yoksa bu gibi olayların önüne asla geçilemez.
burada veya bir kaç platformda küfürler edilir ,millet aklınca protesto eder sonra olay unutulmaya mahkum olur.
Bir daha gün yüzü görmesin.