doğal olarak kendi de mutlu olacak erkektir.
başlığa anne ve babayı da ekleyerek inşallah ben de böyle olurum diyorum.
Biz ona "adam" diyoruz ve de "baba".
parası olan erkektir.
inşallah bizde bunu rabbimizin izniyle görev edindik doğru birini bulduktan sonra o dereceye erişmek isteriz.
öldükten sonra yaşamaya başlayacak erkektir.
kendini mutlu eden bir kadına sahiptir.
her kadının hayalidir, zor bulunur, bulununca da bırakılmamalıdır.
adam gibi adamdır.
birçok erkekte çaresizce sorumluluk almak zorunda kalındığı için böyle bir hedef var, nasıl bunu hesaplayabileceksiniz ki

fakir bir adam hiçbir zaman evlenemeyecek hatta sevmekte günah ona o halde...

bilinçsiz ailelerin erkek çocuklarına küçüklükten aşıladığı pembe bir hayalden başka birşey değil.
kanserle daha tanışmamıştır.
mutluluğu hak eden erkektir.
adamdır.
inşallah ilerideki eşim. Amiin.
huzurlu erkektir.
hep olmak istediğim sanırım olamayacağım ünvandır. anca işkolik alkolik yalnız bir erkek olurum.
o erkek ben olacağım inşaallah. dünya bir yana ailem bir yana.
bir nevi erkeklik görevidir. zaten bütün çabalar, eşine, çocuklarına ve kendine iyi bir hayat yaşatabilmek. bütün çabalar aile için, kendin için.
aranması gereken eşini ve çocuklarını mutlu yaşatacak erkektir. e o da kavun gibi elle seçilmiyor...
ilerde kesinlikle bunun için uğraşmak istediğim hayaldir. eşime hala aşık, çocuklarıma saygılı ve sevgili bir baba olmak istediğim modeldir...
Kendisi de mutlu olan erkektir.
asla ve asla mutluluğu keşfedemeyecek, mutlu olamayacak erkek.

her şeyden evvel, yaşantısında ciddi bir monotonluk ve alttan alma sevdası hakimdir. farklılık istemesi gerekmektedir. mevcut durum, yakında onu da boğacak, nihayetiyle eşini aldatacaktır.
Çalışkan bir baba, anlayışlı bir eş ve güzel yetiştirilmiş çocuklar ile oluşabilecek mutluluktur.
ekmeğini taştan çıkaran adamdır.
muhtemelen görücü usulü falan değil, bilerek ve isteyerek evlenmiş erkektir.