bugün

Seven aldatmaz, aldatan sevmez!
ben şöyle düşünüyorum. aldatacaksan niye evleniyorsun yani değil mi ? hem kendine hem karşındakine eziyet etmiş oluyorsun.
Eşi terk ettiğin de çok büyük boşluklara düşen tiptir.
kim, ne derse desin, aldatmak heyecanlıdır..

aldatmak güzeldir..

uzmanı olarak konuşuyorum, bir bildiğim varsa demek ki..
Her yerdeler.
Hem esini aldatip hem de esimi cok seviyorum diyen erkektir.
Iki ihtimal vardir esini aldattigi kadin esinden iyi cikmadigi icin esimi hala seviyorum der eger esinden iyi ciksaydi esini bosardi.
(bkz: Hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin)
Kesinlikle ama kesinlikle hak vermemekle beraber trilyonda bir ihtimalle eşi onu tatmin etmediği için başvurulan ve ayrılmak yerine ihtiyacını dışarıdan gören erkek. Haklı mı hayır, erkek bunun yerine eşine durumdan bahsedebilir ve bir çözüm aranabilir.
Bu başlıkta hata var. Aldatıyorsa eşini sevmiyordur. Seven aldatmaya kıyamaz.
Sevgi ve aldatma sözcüklerini aynı cümle içinde kullanmak bile mide bulandırıcıyken, o tipe nasıl tahammül edilebileceğini, isviçreli bilim adamlarına sormak gerek...
seviyorsa aldatmaz.
eşini sevmeyen, karaktersiz tip.
Kadınlar genellikle sevdiği halde aldatmaz hatta çoğu kadın bir başkasıyla cinsel birliktelik yaşamadan sadece hayalleriyle kalbiyle aldatır. O nedenle bu kişinin erkek olduğunu varsayarak konuşacağım.

Toplumun doğru diye dayattığı yargılar neticesinde kendi için doğru kişiyle evlenememiş hem kendi hayatını hem eşinin hayatını hem de çocuklarının hayatını zor duruma sokmuş erkektir. Toplumun dayatmaları neticesinde pek çok erkek otuzundan sonra pek de bir şey hissetmediği, ailesinin namuslu, hamarat diye beğendiği yirmilerinin başında bir kızla evleniyor. Şimdiye kadar entelektüel olarak kendini geliştirmiş, sekste tecrübeli, sohbet edebildiği, beraber gülebildiği kadınlarla beraber olmuş adama bu kız elbetteki duygusal ve fiziksel olarak yeterli gelmiyor. Yine bu heyecanları, beraber güldüğü, seks yaparken zevk aldığı, eğlendiği kadınları yüzüğünü çıkartıp dışarıda aramaya koyuluyor.

Toplumda neden böyle bir algı var bilemiyorum, bir kadının seksten hoşlanması ve seks geçmişinin olması o kadının iyi bir eş ya da anne olmasına engel değil.
Eminim eşide onu aldatıyordur.
Aldatmayı cinsel eylem olarak kabul ediyorum. Aktif seks hayatı olmayan bir erkek eşinin cinsel soğukluğu nedeniyle başkalarıyla birlikte olduğunda durum o kadar da net olmuyor.

Gönül ister ki doktora gidilsin kadının sorunu çözülsün ama kaç kişi bu imkana sahip. Kaç kişi terapiste bu durumu anlatacak kadar cesur.

Madem öyle boşanın o zaman diyenler de haklı ama ben de diyorum ki bekara eşini boşamak kolay geliyor.

Not: hiç evlenmedim.
(#34834024)
tek adamlar aldatıyor zaten...
Sevdiği yanılgısı içinde olan adamdır, seven adam aldatamaz.
Tipini s*ksinler onun. Seven aldatırmı hic.
ihanetin bedelini ödemesi gerekendir.
konrolsüz, doyumsuz ,tamahkar ,derin sorunları olan,kendine saygısını yitirmiş,kendi sınırlarını koruyamayan, irade yoksunu fikri ve fiili toplum zararlısı.
fazla swinger izlemiştir.
eşini haketmeyen kişidir. renk de vermiyordur bunların çoğu.
şerefsizdir. var böyle özürlüler ne eşinden vazgeçiyor ne öbür or....dan vazgeçiyor. eşini sevmemiştir diyen yalan söyler sevipte yapanlar var.
Eşini seven ama seks konusunda eksiklik yaşayan kişidir. Bu eksiğini de başkalarıyla gideriyordur. Tabii ki onaylamak mümkün değil. Ama bu şekilde davranması neticesinde yuvasını yıkmayıp, çoluğunu çocuğunu yetim bırakmıyordur aynı zamanda. Adamın böyle davranması mı doğru yoksa derhal boşanması mı doğru konusu çok uzun sürecek ve sonuca varmayacak bir tartışmadır.
Olayın sevgiyle alakası yoktur.
aldatmak bir karakter biçimidir.
(bkz: olmayan karakter)
güncel Önemli Başlıklar