bugün

Yalnız şu Gerici sendikanın ismindeki ironiye bak sen; eğitim bir sen yani Eğitim birsen!! Üstelik bu sendika kadını geri plana iten ve kapatan bir sendika.

Ahh birsen ahh!!! Şu tesettürün çarşafın yüzünden ne çileler çektin be kuzum!!
bünyesinde bulundurduğu öğretmenlerin haklarını aramaktan ziyade alakasız işlerle uğraşan sendika.
Kadrolaşmanın dibine vurduğu 17-25 Aralık sürecinden sonra yürü ya kulum denilerek kıyıma uğratılan 76000 okul yöneticisinin yerine kendi üyelerini atayan sendikadır. Tüm okul müdür ve müdür yardımcılarının bu sendikadan olması atanmaları için zorunlu gibidir.
Tüm değerlerini hiçe sayıp sadece hükümete yakın durarak çıkar sağlamaya çalışanların sendikası.
PKK'yı her dönemde destekleyen eğitim sen li olmaktan iyidir.
Gene eğitim namına bir talep bulunmayan. Sadece ortalığı karıştırıp insanları birbirine düşürmeyi planlayan talepleri olan dernek.
(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
Ülkece başka sorunumuz yokmuş gibi atatürkle uğraşmaları cidden hayrete düşüren durumdur.
(bkz: inkılap tarihi ve atatürkçülük dersi kaldırılsın/#35313109)
görsel
Gerçekten anlamadığım sendikadır. Şimdi bu sendika hükümete yakın ancak son birkaç aydan beri eğitimde yapılan değişiklikleri eleştiriyorlar. Başkası eleştirdiğinde ağır ithamlarda bulunuyorlar. TEOG yerine gelen sistemi eleştiriyorlar. Üniversite giriş sistemini eleştiriyorlar. Öğretmenlere öğrenci, veli ve idarecilerin puan vermesini eleştiriyorlar. Sözleşmeli öğretmenlik uygulamasını eleştiriyorlar. Bakıyorum muhalif sendikalardan daha fazla şeyi eleştiriyorlar.
yoz bir ülkede çürük, kokuşmuş, leş bir kurumdur.
Memur sen iyi diye biliyorum ama bunun hakkında bilgim yok.
Bir sendikadır.
(bkz: Sarı sendika) lardan en ünlülerinden birisi. Fetocuların, cemaatçilerin sendikası. Alayı dinci bunların. Tayyip iktidarına çalışırlar.
yandaş eğitim sendikası. sendikaların hepsinin görevi birbirini yemek.