bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Sanatçı kişiliği ile ön plana çıkan arkadaş. Evet
tutuklanmayı duygu sömürüsüyle çok iyi nakite çevirmiş kişidir, evet.
(bkz: beleş Ezhel). Bu yazılardan sonra tutuklanacak olan terör sevdalısı.
Bu ben Türkmen çocuğuyum diye gezen gevşek değil miydi yav. Kimin ağzında hümanizm varsa hepsi terör seviciliği yapıyor.
Amedspor'a gönül vermiş bir kardeşimiz.
sosis ve salam.
neyse ki oldu bitti sevememiştim.
hiçbir yönünü.

birini sevmiyorsam illa bir yamuğu çıkıyor.

genellikle ergen ve varoş kesim tapıyordu kendisine.

amedspor, sarı kırmızı yeşil, barikatmış.

sevmesem de en azından ankaralı diye beklemezdim bu tip bir şey.

ne varsa toroslu ve egeli yörük kardeşlerimde var.
https://youtu.be/CWyfl04uaBM

Şimdi bir dakika, ekşi'de yazarlığım yok ama etmek istediğim bir iki kelam var.

Mr. Autotune bir şeyler gevelemiş sanırım da, benim kafama şu takıldı. "Gençlik ölmüş" mü dedi o? Ben mi yanlış duydum? Evet gençlik öldü müptezhel kardeşim. Alkol, esrar, seks diye diye öldürdünüz gençliği. Ne yüzle ne cüretle bu lafı edebiliyorsun ulan yüzsüz herif? iki ot çekince milletin anasına bacısına pervasızca söven, 10 yaşında çocuğun göstermeyeceği davranışları gösteren esrarkeş bir yaşam formusun en nihayetinde. Sözlükler sağolsun ne kadar istemesek de maruz kalıyoruz tipine ve yaptığın boktan şeylere. Ne bu afra tafra anasını satayım. Bir de şu heriflerin sözlüklerde kendini eleştirenlere "klavyeden oturduğu yerden eleştiriyorlar" feryadını anlamıyorum hiç. Tamam kardeşim ayakta ve el yazılı olarak yaparım bir daha eleştirimi. Hey allahım ya. Sen, o altın dişli müptezel, ve tık uğruna bir tek dibini dövdürmediği kalan tüm sosyal medya maymunları. Sizi takip eden moronlarla iyi para kazandınız, kazanıyorsunuz eyvallah da, gençlik çok umrunuzdaymış gibi siksikleyip kafa açmayın bari sağda solda. Çok umrundaysa gençliği iyi şeyler yapmaya özendir. Ot çekip sağda solda abuk subuk davranmaya değil. Cebinizi doldurun, devranınızı döndürün. Devir sizin devriniz zaten. Serserilik, kalitesizlik devri. Böyle devrin tülüatını sikeyim bu arada. Hayırlı günler.
mis gibi rapçi.
önüne geleni ocu bucu yapan konjektürü ne de kolay kabullenmişsiniz.
yeni jenerasyon rapçişi.
"ais ezhel" zamanında iyiydi. *
Rapin pavyonunun çubuklu yaşarıdır kendileri.
zibidi müziği yapıyor.

kılkuyruklar dinler.
yav bizim millet harbi çok garip bu eleman geceler ile ünlendiğinde yere göğe sığdıramıyorlardı şimdi o saçma şarkıların olayı yavaş yavaş geçince başladılar taşlamaya. kendi sesi bile olmayan boş bi tip. umarım tekrar sağda solda duymayız. ha bide buna rapçi diyeni de sikeyim.
çoğu konuda ahkam kesip atıp tutarken, demokraside yaşanan haksızlığa karşı sesini çıkarmayan sanatçılarımız ezhel, ben fero, yazık ya.
son zamanlarda haber ve sosyal medya ile çok gündeme çıkmış rapçi. aslında çocukluğundan beri rap yapan ve gerçek mahlası "ais ezhel" olan rapçi. (bkz: ais ezhel)
bunun tipinde bile hayır yok. tam krametaryumlarda yakılacak bir hippi tip.
dizi değil miydi bu ya ?
aylık gelirinin 100 bin lira olduğunu söylemiş.

https://www.posta.com.tr/...8-ay-hapis-cezasi-2173784
adamı gene içeri almışlar. ulan ülkedeki torbacılar bile bu adamdan rahat gezip tozuyorlar.
sigara almak için sinyal çeken bir tipti

abi 1 liran var mı ?

değişmez gözümde..
youtube'da lolo isminde yeni bir parça yayınlamış rapper.

norm'a cevap niteliğinde, aceleye gelmiş bir parça olduğu anlaşılıyor. pek bir olayı yok, hıdıdı hıdıdı işte. sen bu değilsin sercan. sen hepsinden öte, bir müzik insanısın. eline aldığın tüm enstrümanları çalabilen birisin, araştırmış okumuş zeki bir çocuksun, bu mu ürettiğin eser. eh be.

https://www.youtube.com/watch?v=5dJ5ykLNDGY
Norm Ender'in soktuğunu çıkaramamıştır.
Norm hepsinin içinden geçti bir de birleşip cevap vermeyi denesinler.
Susma hakkını kullansa daha iyiymiş dedirtti. Ne vardı ki acele edecek? Az biraz bekleseydin be sercan. Gerçekten sen bu diğılsın.

Bu arada, ender ne yazmış beee hala gülüyorum ben mgkdşhçsçfh
attığı diss'in alelacele ve özensiz olduğu her yerinden belli.
barların anlamlı değil, bir tane bile punch yok, beat olmamış, ryhme hak getire. ama yersen diss.

bak sercan abi senin yaptığını tepki yapmaya çalıştı ama ne kadar rezil olduğunu anlayınca bizzat kendisi kaldırdı şarkıyı. sonra motive'ciğimle falan zor kurtardılar kıçı. şimdi sen de aynı durumdasın.

norm ender'i günahım kadar sevmem ama yazdığı en azından diss'tir. en azından trap değil.

ha umrumda mı norm ezhel ben fero falan alayının.
güncel Önemli Başlıklar