bugün

başını sokacak evi olan yazarlardır.
evli mi? çok sakıncalı bi durum.
sözlüğün en kıdemli evli yazarı benim.
Evliyim, 3'ü izmir 5 tane de Almanya olmak üzere 8 tane evliyim.
allaha şükür.
karısından veya kocasından gizli yazıyorlarsa büyük ayıptır.

tamam, şunu anlamaya çalışıyorum "biz kimseyle fingirdemiyoruz sadece yazıp çıkıyoruz." buna uyan belki 3 belki 5 kişi vardır ama zordur. zor ya, yani insanda nefs var, E bu sözlükte bi o kadar fingirdek karı ve bi o kadar da yavşak Adam var, aklın kayar bi şekilde muhattap olursun. yazık karın/kocan da seni masum bi şey bilsin.
aldatmak bir erkekle bir kadının illa sevişmesi, oynaşması değil. insan aklıyla, hareketleriyle dahi aldatabilir.
ha edebiyle yazıyorsa sıkıntı yok, ama maalesef görüyoruz ki buna uyan yazar yüzdesi %5 falan. evli kadınlar, evli adamlar yapyavşak, kapkahpe davranıyor burada.
Allah kandırılan eşlere sabır versin.

5 ay sonra gelen edit: ben de evlendim. kocam buraya yazdığımı biliyor çok şükür, kimseden gizlimiz saklımız yok. görüşlerim hala aynı.
Mesaj kutusu kapalı olduktan sonra...
Evli değilim. Olsaydım da farketmezdi.
yuh. millet iki evi iki hatun anlamış. oğlum manyakmısınız bende iki hatun alacak cesaret ne arar.
Herkes birbirine yavşıyorsa ben neyim ulan burda.
Benim hakkımı kim çaldı?
Payıma düşeni hemen verin bana hemen.
tez kelleleri vurula.
dengesizler evde karı veya kocaları varken sözlükte takılmak ne oluyor.
zaten bu evlilerin yüzünden başımıza taş yağacak.
(bkz: işte bunlar hep işsizlik/#24981365).
Hiç bir zaman bu yazarlar arasına girmeyeceğim.
Sözlüğe vakit ayırma oranınızı merak ettim de.
böyle bir yazar olabilir mi? sorusunu akla getirtir.

eğer ben evli olsaydım burda harcayacağım zamanı eşimle geçirirdim. beraber televizyon izlemek bile bir zevk olurdu.

veya romantik bir film. *
her şey öyle toz pembe olmuyor bazı insanlar kapının eşiğinden gördümü 4 damarı birden tıkanıyor.

hayat herkesin dilediği gibi olsaydı ohooo.
Evli olanların sürekli birlikte vakit geçirdiklerini sanan yazar beyanı. Bıkıyosun ulan bıkıyosun. Anan babanla sürekli film mi izliyo.
benim. mesaideyken fırsat buldukça sözlükte takılıyorum. eve gidip kızımı koklayınca zall mall hepsi yalan.
evet bu benim. 1 adet evim var. (bkz: tamam vurmayın ben ölürüm kendim)
Sözlük bedava olduğundan, buradaki kızların bir kısmı da fiZyolojik olarak kızı olabilecek yaşta olduğundan tebiyesizliğe mahal vermeyen yazarlardır.
kolay düşerler ahaha.
Hayırdır noluyor.
Biri de benim dediğim başlık.
sözlüğün en rahat yazarları. herhangi bir egoları, onları baskı altına alan hormonal sorunları filan yoktur. sözlüğü sadece sözlük olarak kullanırlar. bazı yazarların aksine..., neyse konuşmuyim daha fazla.
Anaaa. Ne kadar geri zekalıymışsınız lan. Kanım dondu şerefsizim.

Bura sözlük değil mi? Ben çok mu yanlış gelmişim? Hep zall'ın yüzünden. Yazar yaparken medeni halimize göre değerlendirme yapmalıydı. Bir şeyi de doğru yapsa şaşardık zaten.

Şimdi ben nişanlıyım, ekimde evli olucam. "Ekkkime kadar" kalabiliyor muyum sayın zihniyeti bozuklar? Ona göre bir geri bildirimde bulunun bana.

Burada binlerce yazar var. Ne yani hepsi kadın erkek sap mı? Sevgilisi olan da yok mu? Devlet dairesi onaylayınca mı sözlük sakıncalı olmaya başlıyor? Sahiden Seks mi lan burası???

Evliler dikkat çekmek ilgi toplamak için yazıyorlarmış. Bu cümle evli insanların değil, sizin sözlüğü hangi amaçla kullandığınızın bir itirafıdır olsa olsa. Benimle olduğu için her gün şükrettiğim bir adama sahibim ama gelip sözlükteki tuhaf tiplerin ilgisini çekmeye çalışacağım. Vah yavrum, vah evladım...
neden hep evli erkekler hedef olur ki? burdaki evli kadın yazarların sayısı, evli erkek yazarlardan belki de daha fazla.
eşlerinin sözlük hesaplarından haberlerinin olup olmadığını merak ettiğim yazarlardır.