bugün

Gündemi takip ediyordur.
pardon?
ne alaka?
Mıncırılmak istenmelerindedir.
Değişiktir. Erkeklerle gevşek muhabbetler falan ilginç. Evet.
Kendi halinde entry girenler neyse de evli olup hayalindeki fantezileri buraya doken fazlasiyla erotik entryler giren bayan/erkek yazarlar da var.
Gercegini yapamayinca dile vuruyo galiba.
tuhaf değillerdir.

hatta burası için şanstır varlıkları. düşünsenize sizin henüz geçmediğiniz yollardan geçmiş, birsürü şeye şahit olmuş, hayat mücadelesi vermiş insanlar burda fikirlerini paylaşıyor. yaşı büyük yazarlar içinde aynısını düşünüyorum. hepsinin varlığı şans.

küstürmeyin onları.
utanmadan "sözlükte gezen" diye başlık yazılmış. adı üstünde sözlük. Burası arkadaşlık sitesi değil.
bunun bilincinde olan evli insanların yaptığı eylem bu. Tuhaf da değiller ayrıca.
sözlükten kız düşürmeye çalışan sivilceli ergenler kadar tuhaf değildir.

bunları patak patak pataklayacaksın.

not: çok güzel laf soktum ama.
Evli olunca ne oluyor yapışık ikiz mi olunuyor,

sözlük garsoniyer mi ulan.

Şüphesiz ki sözlüğe ergen bebelerden daha faideli insanlardır. Umarım artarlar.
ben bekarken de tuhaftım, sorun olmasın yani.

bi de zall öyle bi bilgi geçmedi bize, burasının çapkınlar için hovardalik mekanı olduğunu söyleseydi, boşanır da gelirdik.
mülayim bunlar tuhafiyeci herhalde.
O kişi ben değilim sjsjjss. iyiki evli değilimde özgürce takilabiliyorum buralarda. Yaşasın özgürlük eheheheh.
Amaçları nedir merak edilen tiplerdir. Evli barklı insansın ne işin var burada. Evet.
(bkz: aranmak)
evli olmadığı halde sözlükte gezen tuhaf insanlardan farkları yoktur.

Not: sözlük sevgili bulma uygulaması değildir. bunun için bir sürü uygulama var akıllı (muhtemelen sizden daha akıllı) telefonunuza o uygulamaları indirerek manitacılık oynayabilirsiniz. bunun yeri burası değil çünkü.
sözlüğün esra erolla "evlen benimle" programının sözlük versiyonu olduğunu anlamayan insanlar.
sözlüğe evlenmek için girmeyen aklı başında insanlardır.
buradan kız-erkek tavlamak isteyenler asıl tuhaf.