bugün

ben aşık olmak için ortak paylaşım olması gerektiğini düşünenlerdenim.

bu sebeple evli bir erkekle yakınlaşma olmadan böyle bir etkileşim olacağının mümkün olmadığını düşünüyorum.

evli bir erkekle yakınlaşma yaşayan kadın da karaktersiz bir aşüftedir, net.
bu sınavı almak için önce evlenmek gerekiyor, yani sınav işi 3 nal ve bir at bulduktan sonraya kalıyor kendiliğinden.
Aşık olan da erkekse ortada ciddi bir sıkıntı vardır.
okadar bekar erkek varken ne gerek var amk.
olmayın amk.
sonra benide yoldan çıkarıyorsunuz, karımla papaz oluyorum amk. sizin yüzünüzden.
Doğru değil kızlar uzak durun.
Hahaha boku yersiniz aq.
Allah kahretsin sizi madem.
görsel
hayatımda hiç verdiğim bir ayarla tekrardan bir ayar vermemiştim.
içki haram evli erkek helal yaav sizi tek tokatla bayıltmak lazım.
Evli erkek kuyruk sallamıştır.
Zevklidir.

Karısı olacak o yellos düşünsün.

Benimsin. ihihi.
Ayıkla Princin taşını durumudur.
Evli erkeklere aşık olmayın, evli kadınlara da olmayın Efenim!
Gidin kerevize aşık olun, ebegümeciye olun, kımıl zararlısına olun!
Yeter evreni kirlettiğiniz, geberin bee!
Mantık aykırılığı.
Ablacigim başına bela alma. Yıldız Tilbe ablamizin şarkısını kendisine hediye ediyorum dinlesin. "Ama evlisin... Benim değilsin..."
Ayıptır, günahtır.
Evli erkeğe aşık olan kadınsa sorun yok,
Ama adama aşık olan erkekse sorun çok.
Aşık olabilirsin.. içinde yaşarsın.. fakat kendini bozmamak gerekir. yoksa sonucları ağır olabilir.
yumuşatılacak hiç bir tarafı olmayandır, aşık olan da aşık eden de karaktersizdir.
kalbiniz söz dinler canlarım, ciğerlerim, evli bir insana karşı saçma sapan hisler beslemeyeceğinize dair gerekli terbiyeyi aldıysanız şayet, kalbiniz gayet de söz dinler.
herkes bu kadar yalnız ve bekarken olmayacak iştir.

ayıp ve günah kısmı ayrıdır.
Kocamdan uzak durun da naparsanız yapın.
ne evli erkeğe ne de evli bir kadına aşık olmak doğru değil. e tabi bazen gönül cidden dinlemiyor o ayrı.
kişinin elinde değil kimi seveceğini bilmek. asıl kahpelik, bencillik evli olduğunu bile bile vazgeçmemek, ailesini bozmak suretiyle karşındakinin akşını karıştırma uğraşlarıdır.
Aşıksan değer veriyorsun demektir. Değer veriyorsan da uzak durman gerekir adamın hayatını s.kmeye gerek yok.
başına gelmemişlerin rahatça atıp tuttuğu karakteri zayıf insan problemi.

birazcık mantığını çalıştıran insanın üstesinden kolayca gelebileceği bir mesele aslında.

olayın canalıcı noktası, sigarayı bırakmak gibi, içki içmemeye çalışmak gibi, ders çalışmak gibi, ... yani temelde kendini zaptedebilmek.

(bkz: mevzu sadece bu)
Aşk'in değerini ayaklar altina alan rezil bir tanım.
Istemsiz diye diye meşrulaştırılmasina izin vermeyiniz, verdirmeyiniz.