bugün

Sorumluluktan hoşlanmamak.
Çünkü insan aklının icat ettiği en problemli ikinci kurum evliliktir de ondan. Birincisi SGK... Nefret ederim.
Uludağ sözlükte kötülenen bir şeyin iyi olmama ihtimali yok.
Sürekli finans etmek zorunda olduğun kişiler olması. Fakir neden evlenir bir türlü çözemedim.
Çok derdim varrr çooookk hiç halim yookk.
Bir çok sıkıldım
iki yerim çok dar
Ooo senden çok var
Beni mi buldun şimdi
Çok işim var.
(bkz: nafaka)
var öyle bir şey. söylenenlere göre can yakıyormuş.
Abuk sabuk adet denilen sacmaliklar.
Bir dugun 200 bin tl.
ben siyasi düşüncenin insanın ahlakını yansıttığını düşünenlerdenim. son seçime göre ülkemizdeki insanların yüzde 42 si akp'li yüzde 11i mhp li yüzde 23ü chp li yüzde 11i de hdp li.
bu siyasi partilerin alayına oy vermiş karakter bana zaten gelmez. özellikle akp mhp ve hdp liler. siyaseten hoşuma gitmeyen tarafta olmasa da bu partilere oy vermemiş diğer insanlarında çoğunun zaten huyu ahlakı bana uymaz. ihtimal olarak baktığımda piyangoyu tutturmakla doğru insanı tutturmak eş olasılık olabilir bilmiyorum belki piyangoyu tutturmak daha yüksektir.
Patlak olmayan en önemlisi. Biraz da güzel olsun uyumlu olsun diyince otomatikman ihtimal yüzde 5 e falan dusuyo zaten . Sanırım güzellikten vaz gecicem bu gidişle.
görsel
bu sabah evli bir arkadaşımla kavga ettim. yüzde bir milyon eminim kocasıyla mutsuz ve acısını benden çıkardı. bir kez daha iyi ki evlenmemişim dedim.
tanım : mutsuz olursam çevremdekileri de mutsuz ederim diye.
o kadar mutluyum ki bir başıma. birine ihtiyacım yok. giderim kendime göre gelirim ona göre. şimdi araba almak istiyorum sonra değmeyin keyfime. araba almak için ziraat bankasından kredi çekeceğim bu sıra faizleri bana uygun geldi ödeyebilirim. sadece son ses açıp gezmek istiyorum. özenilesi ve kıskanılası hayat.
Evlenince kayinvalideniz olacak.
Kimsenin ailesini, derdini, saçma geleneklerini çekemem. Bu ülkede çünkü bir kişiyle evlenilmiyor tüm sülalesiyle evleniliyor. ben yeri geliyor kendime bile katlanamıyorum.
1.evlenince aynı zamanda akrabalarıyla da evlenmiş oluyorsun
2. her gün güzel görünme zorunluluğu
3. cinsellik (aseksüelim)
Eşiniz sizinle Sabahlara kadar gta, CS go, Battlefield oynamayacaksa evlenmeyin.
kariyerimi düşünüyorum.
Hayat beni evlenmemeye programladı.
Yer yer kendine bile tahammül edemeyen insan, bir başkasına ne kadar tahammül edebilir?
yok ki biri.
Üşengeçlik. Ben sırf üşendiğim için bütün gün kendime kahve yapmadığımı biliyorum başkasıyla hiç uğraşamam. Henüz o kafada değilim. Yemin ediyorum psikolojimi o kadar bozdular ki sürekli kendimi bu konuda bahaneler ararken buluyorum.
nedene gerek yok, valla bak.
Türkiye'de yaşamak.