beyaz atsız prensesimi.
dudaktan kalbe kenan ın tipinin aynısı olan birini.
bulamazsam hayatta evlenmem.
çocuğumun annesini.
BENi EVLiLiĞiN GÜZEL BiR ANLAŞMA OLDUĞUNA iKNA EDECEK BiRiNi...
bir adet 1. el erkek efenim ne bekleyecez. bulamıyoruz.
Masterın bitmesi, ylts sınavını geçmeyi, 35 e yaklaşmayı malum yumurta kapı. O zaman düsünürüm belki.
Doğru kadını.
Evlenilecek herifi.
doğru zamanı ve doğru insanı diyebiliriz. uygun şartlar da var tabi. nasreddin hoca ''hepsi olsa rahmetli ben olmam'' demiş ya, onun hesabı hepsi bir arada olmadığından evlenemiyoruz biz de. kaldı ki bu devirde güven verecek kız çok az olduğudan insan evliliğe soğuk bakıyor ister istemez.
21 yaşima gelmeyi.
Askerliğin bitmesini, onun başlaması için de okulun bitmesini.
bakir, eğitimli, yakışıklı olmayan bir karşı cins.
Bedelli askerligin cikmasini ve temmuz ayinin gelmesini bekliyorum. 2 farkli sehir de once nikah sonra dugun yapacagim icin simdi den kremliyorum.
iş ev aş daha sonra aşk. imkansız yani. *
doğru kişiyi.
Yazın gelmesini.
iki kere boşandık. çift taraflı calışabilen bir kadın ve yatakta yüksek performansı ile üçüncü olabilir.
Mayıs ayını ve biraz daha paramız olmasını. Yazarların evlenmeme sebepleridir.
bizimkiler sosyal medyayıda ele gecirmiş.
Cevabı sadece annelerin bildiği zor sorudur.
evlenmek için önce kız lazım. e kızı bulmak için ev lazım araba lazım. ev araba için iş lazım. iş için okulu bitirmek lazım. lazım da lazım...
doğru kişiyi.meslek iş para yalan.doğru kişiyi bi bulayım...
önce askerliğimi yapmam gerekiyor tabi atandıktan sonra atanma olayı hızlı olacak inşallah hele kpss ye bir girelimde tabi mezun olmadan girilmiyor kpss ye bunun için 4. sınıfı bitirmem lazım ama sanırım 4. sınıf, 3 ten sonra geliyordu 3 güzel ama nabi avcı dayım olmadığına göre 2. sınıfı da atlayamam tabi onun için bu yılı bitirmem lazım yani anlayacağınız az kaldı.
Evlenmelik hanımefendiyi.
beyaz at parası biriktiriyorum. gerisi tamam.