bugün

bence hayatına giren erkek sayısının da kaide olarak alınması gerekmektedir.

önceleri bekaret mevzusu da neymis be amk diyen bir adamdım, heralde 6 yıllık ilişkim olduğu için zaten kız arkadaşıma sahip olmuş gözüyle bakıyordum. fakat ayrıldık ve cok zaman gecmeden o birini bulunca acı gerçekle tanışmış oldum.

neden diyecekseniz? her ne kadar birisiyle olmus olsa bile ona karşı hala kendimi onun sahibi hissediyorum. hislerimle övünmüyorum ama karım için de biri bunu hissetsin isteyemem. ya da sadece psikolojim bozuk. ayrılmamıza rağmen aramızda bir bağ oldugunu hissediyordum olumden beter bir hissiyat o bagin kopmasi. kendime de cok kiziyorum her seyi gelecekteki ailem icin yapan ben gelecekte bir aile kuramayacagim muhtemelen.

kizlar gercekten erkek arkadasinizla ileri gitmeyin her acidan, yuzeysel yuzeysel opusun koklasin ama yataga girmeyin. O buyu bozulunca ikiniz de esekten dusmuse donuyorsunuz. taniyin ve evlenin, kendimi pek musluman gibi hissetmesem de flort haramdir lafinin da manasini anladim. heralde dine donecegim.

edit: evet insanların kişiliklerini sevmek gerekiyor, böyle değerlendirmek çok acımasızca. ileri gitmemem gerekliydi benim de. ama onu gerçekten namusum olarak gördüm, karım olarak gördüm. ama sonrasında bunalttık birbirimizi ayrıldık farklı ülkelere göçtük. keşke çok boş bir şey ama her sabah keşkelerle uyanıyorum. umarım düzelirim. aileler, eğitimciler insanları ilişkiler konusunda da eğitmeli. ne yazık ki hayatımız gereksiz şeyler öğrenerek geçiyor.
(bkz: diktirsin gitsin)
Her boku yiyip tövbe Edip evlenen erkekle aynıdır. Evlilik eşittir namus mu ya da ne bileyim bakirlik ya da bakirelik mi? Herkes evlenmek isteyebilir. Bu da tercih meselesidir. Önce kızdan ya da erkekten anne baba olur mu onu düşünün.
En az bakire kızlar kadar evlenip çocuk sahibi olmaya, mutlu olmaya hakkı vardır.

insanlara insan oldugu ićin deger verelim. Bazı konular da birbirimizden ayrılabiliriz. Ama saygı duyarsak biz de saygı görürüz.
Sizden önce birine çok değer vermiştir, ona güvenmiş ve bir şeyler yaşamıştır. Ya da sadece meraktan yaşamıştır. Takılacak bir şey değildir. Geçmişte ya da gelecekte yaşıyorsan depresyona girebiliten yüksektir. Bir de bir şey yaşamış erkeklerin evlenecek kızlarda bakirelik şartı arayan erkek modelleri vardır ki o daha da komiktir.
Cok sey var soylenecek ama anlayacak kapasite yok. Bekaretle evliligin alakasi nedir? Eger bir alakasi varsa bakir olmayan ama evlenmek isteyen erkekler hangi yolu izlemekte? Oyle basitsinizki sizler o organ sunnette tamamen gitse intihar edersiniz. Tek ovundugunuz sey o cunku. Ah size vah size.
kaybettiği kapıya müracaat etsin...
genç bir gün ailesine:
-ban şu kızı alacağım.
ailesi o kızın hafif bir kız olduğunu, aileye uygun olmadığını anlatmak istemişler nafile..
genç yoksa intihar ederim demiş.
kızı almışlar kız patlak çıkmış ama arsız ertesi gün damada:
x... gel kulağımı del küpe takacağım.
artık kayınpeder dayanamamış:
-kızım kızım sen baban evinde yapman gerekeni buraya bırakmışsın, burda yapman gerekeni babanın evinde yapmışsın, demiş.
bir abi tarafından içkili bir sofra da konuşurken olay nişanlısından açıldığında "az kullanılmış, napalım bu yaştan sonra vuruksuz bulamayız bari az kullanılmış olsun" diye olayı ibret verici ve komedyen usuluyla açıklamıştır.

Gelmişsin 34 yaşına bakire karı mı arayacan az kullanılmış olsun yeter.
güncel Önemli Başlıklar