bugün

saygı duyulmalıdır. ama boşta bırakılmamalıdır. çünkü bir gün evlenmek isteyebilir.
iyi ya, Ne güzel işte!.. istediğim gibi kullanırım... istemesin de zaten!.. istemesini isteyen kim ki?!..
akıllı insandır vesselam... evlenmeden önce prenses gibi davranan, evlendikten sonra hizmetçilik, fahişelik gibi tamamen egosuna hizmet ettirecek bir adamla evlenip ne yapsın...
40 yaşına geldiğinde görürüm ben onu en fazla yanında kedi olur sonrada kafayı yer muhtemelen.
başıboş dolaşmak isteyen kızdır. bunla kimseye yaramaz.
hayatı ''dibine'' kadar yaşamak isteyen kızdır.
dipleri görmesi muhtemeldir.
heryerinden öpülesi kızdır, net.
Multiplayer ilişkilere
Farklı farklı erkeklere alışmıştır
Bekar olmaktan prim elde ediyordur
Bilirsiniz ki kadınların Talibi ve imkan sunanı çok olur
Zaten bekarsa her gün başka bir zengin sofrasında gününü gün edebilir.
Bunu kullanır birçok kadın.
bu devirde baya haklidir. gun gecmiyor ki eski esi tarafindan öldürülen, satilan, hastalikli serefsizlerin "kiskanclik"lari yuzunden yuzu taninmaz hale gelen bir kadin haberi duymayalim.
paşa gönlü bilir.
Gelişim evrelerinde bir saplantı yaşayan bireyin bu saplantı çözümlenmeden kişiliği oturduğunda ömür boyu yuva kurmak istemeyebilir, güven sorunları yaşayabilir, travmatik olaylardan kaçınmak isteyebilir, bağlanma sorunları yaşayabilir, bir kişiyle uzun sğreli ciddi ilişkiler yaşayamayabilir.
Kriterlerine uygun kocişko bulamamıştır.
Verip kurtulması gereken kızdır.

Sakla sakla nereye kadar.
Travmatik bı ilişki geçirmiş olabilir .
muhtemelen (bkz: vajinusmus) hastalığı vardır.
çok az bir kesim evlenmeyi tercih etmiyor, kalanı ise talip bulamadığı için evlenemiyor. bu durumu da evlenmek istemiyorum diye geçiştiriyor.
Kendince haklı sebepleri vardır illaki.
Şahsımdır.

Evlilik tutkuyu öldürür, tutkunun fink atmadığı ilişkilerde var olmak hiç benlik değil.

Yoo kova burcu olmamla bir alakası yok.
içinden öyle geliyorsa evlenmemesi gereken kizdir. kimseyi kandirmaya ve uzmeye gerek yok. Evlenmeden birlikte yasamak isteyenlerin sayisi cok fazla degil cunku. Ozgurlugune duskunse evlenmemesi lazim. Bunun yerine biriyle uzun zaman boyunca iliski kurmak istiyorsa Kendine bir hayat arkadasi bulabilir. Bu imza atmadan da yapilabilen bir sey. Birlikte bir evli cift ne yapabiliyorsa imza atmadan aynisini yapabilirler. Cocuk yapmak da buna dahil. Ote yandan marshall ve lily gibi her yerde ve her an birlikte olmaya da gerek yok. Bazen Yalniz kalmak istemeleri birbirlerine karsi olan hislerinden bir sey eksiltmemeli. evlilik taraftari birinin boyle seylere toleransi bir yere kadardir ama. Evli bir cift gibi davranmadikca Sikinti yaratir. Ihtiyacin oldugunda alip basini kimselerin olmadigi bir yere gitmek istesen bir sure mesela niye gidiyorsun der. Ondan kactigini dusunur. Kizlarla veya erkeklerle olan iliskine supheyle yaklasir. Zamanla Sevgini sorgular. Paranoya yaratir. Halbuki Onu cok sevmene ragmen ayni frekansi bir turlu tutturamazsiniz. Sonunda seni kendinden zamanla uzaklastirir. sadece bazi konularda biraz farklisinizdir ve bunu anlamamistir. Bunun disinda herkes gibisinizdir.

Kisaca Ben biriyle omur boyu birlikte olacak olsam kesinlikle evlenmezdim. Yanimda birini istiyorsam Bana ozgurluk konusunda uyumlu olacak bir hayat arkadasi bulurdum. Cunku ben de onun ozgurlugunu kisitlamazdim ve ne istiyorsam ona da ayni seyi saglardim.
Gereksiz yere sürekli bunu dile getirir. Ha bi de erkek düşmanıymış gibi davranır. Tuhaf tuhaf tripler..
Evliliğin ne mal olduğu ve ne kadar gereksiz olduğu gerçeğini kavramış kurnaz kızdır.
(bkz: evlendi)
beni bulması gereken kızdır zira bende evlenmek istemiyorum. sevişiriz, gezer, eğleniriz sonra da birbirimizi aramayız. en sevdiğim ilişki türü.
biri kalbini kırmıştır.
Evlenmek i s t e m e y e n kızdır.