bugün

kızlarını hiç ama hiç düşünmeyen ailenin eylemidir. erkekten çıkınca o meblağ o bilezikleri borç harç toplayan erkek çekecek tüm sıkıntıyı zannederler. hayat müşterektir sözünü hiç anlayamıyorlar yüz yıllardır neredeyse. o borçları ödemek için adam çırpınırken bonus olarak neler çekecek kızları allah bilir.

şimdi gelir birileri fakirler bilmem neler muhabbeti yapar. baba parası insanı konuşturur tabi..
sıkı pazarlıkla, masadan kalkma blöfüyle 8-9 civarına indirilebilir sayıdır.
kızları bir damat adayını kaybeder.
büyük bedelin büyük katma değeri olması gerektiğinin farkında olmayan ailedir. Evet o paraya kızın sülalesini sikseniz yeridir. bırakın evlenmeyin evde kalsın kızları efendim. gelsin 35 yaşına da babası bu kız kline vurduruyor kim bilir diye kanser olsun.
Holosko artı bir miktar bilezik teklifiyle şartlar zorlanabilir.
Muhtemelen bilmiyorsunuz ama bilezik tane değil gram ile satılır .
Erkek tarafını gelir kaynağı olarak gören insanların yaptıkları isteklerdir. Genelde kız tarafı ve ailesi kan emici sülükler gibi ağzından salyalar aka aka isteklerden bulunur. Hele ki damat tarafının ailesinin durumu biraz iyiyse. Baba evinde görmediği için gelir kapısına hızla koşar gelin adayı. Bir yuva kurulduğunun bilincinde olmadan ne koparırsam kardır mantığı ile düşünen insanlar evlendikten birkaç zaman sonrada boşanırlar zaten.
osbire devam.
kız tarafının en doğal hakkıdır.

aynı şekilde erkek tarafının da "yakında imar geçecek arsa almıyoruz amk. hepi topu sevdalandık, bi yuva kuralım istiyoruz" diyerek bu yapıda insanlarla akraba olmamak en doğal hakkıdır.

iradeler uyuşmadı der ve sıradaki memelere bakarsınız. olayı abartmayalım.
utanmasa kızın ağırlığı kadar altın isteyecek kız tarafıdır. bu tip görmemişlerden, kızlarını %0 kdv li mal gibi satmaya kalkanlardan kız almayın. zaten kız da bu duruma karşı gelmiyorsa, o kızdan size hayır gelmez. ileri ki dönemde hayatınızı siker. fellik fellik boşanma avukatı ararsınız.
Kesin doguludur.
Bu altınlar düğünden sonra zaten benim olacak, param varsa guzel bir yatırım olur ama param yok ve şartları zorlayarak düğün yapıyorsam önce güzelce anlatırım durumu hala isterim diyorsa da siktiri çekerim. Kız beni seviyorsa zaten anlar ve uzatmaz. Sonuçta benim borca girmem demek evlenince onunda borçlu olmasi demek. insanları sacma sapan adetlerle zor duruma sokmayın. Bugun evlenen maddi durumu orta seviye birisi minimum 60 bin borca giriyor ve senelerce onu ödüyor daha sonra gecim sıkıntısı aile yaşamını da etkiliyor ve boşanmalar oluyor. Kız babasıysanız, kızınızın iyiliği için bu tür adetlerden vazgeçin.
Bana 15 bilezik versinler bende evlenirim amk o ne öyle .
40 bine asuman krauseyi alirim bitek.
takımıyla görücüye çıkmıştır.

https://youtu.be/wvpashbsQcw
Kızlarının başına gerdek gecesi gelen durumu damada tattırıyorlardır.
kızının mutluluğunu isteyen değil kızının parasını yemek isteyen taraftır. muhtemelen gelinin 5 erkek kardeşi vardır 4 ü işsiz 1 i de okuyordur.
kafası güzel kız tarafıdır. olmaz öyle şey amk.
bilezik gibi gecirir.
Anam beni döver babanın evinde hep 15 bileziğin mi vardı diye .
Oha amk oha dedirtir.
kızı eşantiyon olarak veriyorlar herhalde.
Az gelir 15 yavrum 20 alalım diyen kayın babayla
rastlaşma hayali kuran kız tarafıdır.
ömür boyu eskort kiralamak daha mantıklı, her gün başka bir meyveden tatmak her zaman daha iyidir.
kızı o kadar eder mi hiç düşünmez. evet.