bugün

çocuk yapınca geçen zorunluluk. Herkes bulduğu yerde uyuyor. Uyuya bilirsen tabi.
true, aynı yatakta yatarken uyumak zorunda olduğun masalanı sana kim anlattıysa ona git ve aşkolsun ben de sana inanmıştım diye sitem et. sonra pvhy sana aynı atakta yatmanın nüanslarını açıklasın.
Çiftleri aynı yatağa bağlayan tek husus sekstir. Normalde insanların çoğunluğu yanında biri varken rahat uyuyamazlar, hele de benim gibi uykuya dalma sorunu olan biriyseniz.
evlenince aynı yatakta yatmalıyız diye bir kural yoktur.
sizi bilmem ama ben yatmam şahsen çok gereksiz.
Yatarsan senin için iyi olur, iki meme tutarsın bari.
true'nun 249 gündür cevap aradığı soru...
cok icsem bile kimseyle uyuyamiyorum.
ceker eve gelirim evdeysem koltuga.
evet benle uyumaya da bayiliyorlar yastigi yorgani alan kapima geliyor.
ayy baris ote git de yanina kivrilalim.
asadasd.

alerjik rinit var bende gece boyu hirilti yaparim oksururum kalkar sigara icerim video izlerim kimsenin rahat edecegini dusunmuyorum.
mal mısınız lan!??
Eh bi zahmet.
Sanırım horluyorum ve eşim beni mancınık sistemiyle atabilir. Evlenmesem mi acaba. Çok sıkıntı.
Çok zevkli ama. Sarılıp uyuyorsun. Hele soğuk kış geceleri nimettir. Yazın sarılmamakta fayda var.
şart değil tabiki.

oturma odasındaki kanepede, halının üzerinde, koltukta da uyunabilir, ancak en heyecanlı olanı ranzanın üst katında yatmaktır.

sıcak hava uykarı çıktığından, eğer ranzanın üstü serinlerse, alt katı da serinlemiş olur...sonra...arif olan anlar.
Üstteki entrimin de verdiği ilhamla eanzayı deneyin derim ben. Ama erkek üst ranzada yatsın. Üst ranzaya da bir glory deliği açın.
osuruk kokusu falan.. hatta aynı tuvaleti kullanmak istemem.
Zorundayız tabi yoksa kedi köpek alır yatağa.
Nasıl yani herkes geceleri anne evine gidip kalmıyor mu?
Oha saçmalık yani.
Erkekler kanepede yatıyor genellikle.
Ben kanepede falan yatmam.

Onu Bi geçecekler sokakta yatarım daha iyi.
evlenmenin amacı zaten o değilmi?
Götle don gibi yaşamayacaksak neden evlenelim ki? Deli mi şeyetti?!
Yoo o nerden çıktı ya. Öyle bir şey mi var..
Meme tutmak istemiyosan yatmayabilirsin.
Evet yapacak bir şey yok. Mecbur yatacaksınız aksi takdirde evlenmeyin arkadaşlar. Horlama olayı falan olursa istisna tabi.
Ya bunu kim diyor size hayır tabii ranza alıyorsun asker arkadaşı ya da kyk kankisi gibi yatıyorsun bunlar nasıl saçma sapan sorular
Kışın şart gibi bence. Yazın gevşetilebilir bir durum.
güncel Önemli Başlıklar