bugün

dedemin bir lafı vardır. Oğlum burak der. Ne kadar ellersen, o kadar ellenmişiyle evlenirsin. şu konuya kendi çerçevemden yaklaşacak olursam, eğer ben evlilik öncesi ilişki yada zina artık ne derseniz yaşıyorsam, zaten evlendiğim kadının öyle olmasını beklemeye hakkım yoktur. Ha ama ben bunlardan kaçmışımdır, o zaman derim ki, abi ben 20 sene 25 sene neyse artık dayanabildiğim yere kadar dayandım, evleneceğim kadında benim gibi olsun. ben onun ilki, o benim ilkim olsun...

burda bunun ahkamını kesen kız&erkek arkadaşlarım da düşünsünler. Acaba yaşdıkları her şeyi ilerde evlenecekleri insana anlatabilecekler mi?
mezhebi geniş erkektir.
bakir olmayandır.
sende hiç namus şeref yok mu a ibine denmesi gereken erkektir.
alnı öpülesi erkektir. zira erkeklerin bir çok kızla beraber olup sonra bakire diye ortaya çıkmas arsızlıktır en hafif deyimiyle.
Evlenene kadar hiÇ bir kızcağıza dokunmamış, hatta yan gözle bakmamış erkekse bekareti haketmektedir.
delikanlı adamdır. Bazı iki yüzlü kompleksli ve haysiyet yoksunu dallamalar gibi evlenmeden önce "sikmelik kız" arayışına girip de evleneceği zaman gidip köyden kız almaz. Bakın açıkça söylüyorum üstüne alınan alınsın ulan amınakodumunun hıyarı: Sen eğer evlenmeden önce sevişen kızı yargılıyorsan, "milli" olmak için gidip de bu kıza yavşaman tamamen senin karaktersizliğindir. Böyle şeyler yaptıktan sonra gidip de senin gibi olmayan erkeklere gavat demen de ne kadar erkeklik yoksunu olduğunu gösterir.
(bkz: ben) gelsin hakaretler. başlıklara bak ya. Birinde türk kızlarının iyi sevişememesi. Diğerinde bekaret bilmem ne. Böyle yapınca kızlar rencide olmuyor merak etmeyin siz küçülüyorsunuz
Kadını lastik ya da ambalajıyla satın alınan bir mal olarak değil insan olarak görür. Evleneceği kadına saygı duyar ve saygıyı hak eden bir kadınla evlenir.
midesini ameliyat ile aldırmıştır. evet.
erkek değildir. cinsi erkek olabilir ama erkek değildir.
o erkekteki genişlik uzaydan bile geniş herhalde. karının birilerinin altına yatmış olması adamın uykularını kaçırır. bir de kaç kez yatığını bilememek de var.
Evlenecegi adamda bekaret aramayan kadindan bir farki yoktur.

Turk olmamasi muhtemeldir, zira turk erkeginin en buyuk korkularindan biri hayatini gecirecegi kadinin baskalariyla cinselligi deneyim edip evlendigi adamin performansinin dusuk oldugunun farkina varabilmesi, hatta kiyaslama yapma curetini gosterebilmesidir.

Psikoloji pazar kusagi iyi seyirler diler.
platonik aşkım benimle evlenmeyi kabul etsin bırak bekaret aramayı, kadınlık bile aramam yeminle.

(bkz: hayriye diye aldık hayri çıktı) olsun mk.
(bkz: macerayisevenadam)

bakire olmasın. bana hayatta vereceği en önemli şey bekaretiyse alsın götüne soksun.
bi takım şeyleri aşmış erkektir.
evlenene kadar bekaretini şu veya bu şekilde koruyabilmiş kadınların azımsanmayacak bir kısmının evlilik sonrasında kocalarına kızıl geyik boynuzu monte ettiğini düşünürsek, iş bakire kızla evlenmekle de bitmiyor sayın yazarlar. kafa patlak olmasın yeter ki.
yok genişmiş te, yok midesizmiş te, yok şöyle de yok böyle de.

ulan sevdiyse size ne, yüce rabbim bile samimi şekilde af dileyeni bağışlayacağını söylerken siz kimsiniz lan.

hayır yani gençlik hevesiyle hata yapılmış olamaz mı, size insan diyenin amına koyayım ben. o geniş geniş ovalar da götünüze girsin.

evleneceğiniz kişi bekar olsun eyvallah, ya oral sex yaptıysa, hadi buna da çözüm bul. hem bekar değil, hem de yalancı mk, şimdi nabıcan?
gözünü kuku sevdası bürümüş erkek söylemidir....
Mantikli insandir, gecmiste yasanani bugun dusunen degildir. Karisinin gecmisini sorgulamayacak kadar kendine guvenir. Delikanli adamdir vesselam.
kendisi bakir değilse araması zaten çelişkili olur. her sevgilim versin ama karım bakire olsun mantığı yanlış. ya kendine hakim olacaksın ve öyle bekaret talep edeceksin ya da kendin mala vurup dolaştıysan vurduranı da kabullenecen.
evledikten sonra zarla değil eşinin kişilik ve karakteri ile yaşamını sürdüyorsun.
Pek çok defa sikişmiş olduğu halde evleneceğim kızda bekaret aramayan namuslu erkektir.
evleneceği kızı tutup kilometre testine sokan adam sanırım kadın yerine sadece zarla evlense daha mutlu olur. o değilde analın dibine vuranları hangi teste sokacak merak ettim. bu testin sonu boka çıkar şimdiden söyliyim.
bekaret var bekaret var şimdi sevilen insanın dürüstlüğüne inanılıyorsa yada geçmişi araştırılmışsa şöyle bir durum var.

kabul edilebilir olanı.

bakire değilim ben bir çocuğu çok sevdim birbirimize aşık olduk ve onunla oldum.

kabul edilemez olanı: kucaktan kucağa dolaşmışsa orda dur çocuğunun annesi olucak o kadar da değil.