bugün

aralarında bulunduğum 35 yaş üstü kesimi endişelere sevk etmiştir.

(bkz: işte şimdi zıçtık)

25 yaşını geçmişlerden senelik olarak üstüne koya koya ceza kesseler evin üstüne ipotek koyarlar lan..
Mantıken evde kalma vergisi getirilirse bunu sadece birisinin ilgisini çekemeyen vasıfsız insanların ödemesi gerek, zira ben evde kalmadım, evlenmeyi tercih etmiyorum gün gelir evlenecek değerde birisini bulursam evlenirim. Ruh eşimi bulamamış olmam, cezalandırılmam için bir sebep olamaz.
evde kalmak ne demekse ne kadar nahoş bir kelime.
evlenmek istemeyen ya da evlenemeyen denmeli ve herkes evlenmek zorunda da değil. adam gay ya da kız lezbiyen zorla evlendiriyorlar. ne biliyim ya da evliliğe hazır değil. resmi seks yapmayandan vergi alacağız gibi birşey. bekarlardan vergi alınacağına evlenenlerin harcamalarından ötv, kdv almayında niyetinizin sahihliğine bakalım.
ücreti neyse verir bileğimizin hakkı ile bekar takılırız parası ile değil mi? evlenmek istemeyen insana bu şekilde baskı yapmak iyi sonuçlar doğurmuyor. sokaklar genç yaşta dul erkek/kadın kaynıyor alayı toplum baskısına direnememiş tipler.

edit; ayrıca ikili ilişkilere de zarar vereceği çok aşikar örn; evlilik manyağı karşı taraf erkek/kadın şu teklifi dahi sunabilir, madem evlenmiyorsun o zaman vergimi sen ödemek zorundasın gibi:) bu nedir abi şimdi düzenli olarak 2 kişilik vergi mi vereceğiz.
(bkz: nikah erkeğe kurulan tuzaktır)
akpnin yapabileceği bir şey aslında. *yapamaz hacııı kanun var, ordan burdan döner* diyenlere aldırmayın. Reisin elinde herşeyi yapma yetkisi var.
güzel bir hikaye uydurup %50ye yedirirler, *30una kadar evlenmeyip orda burda sevişiyorlar, içki içiyorlar, örf ve adetlerimize aykırı* vs. söylerler bir sürü.
2002den beri *yapamaz* denilen herşeyi yapmış adamlar bunlar.
Evden dışarı çıkanların muaf tutulacağı söyleniyor.
40 yaşına kadar bekar kalanı da hapise atsınlar.Bekar insan herşeyden önce özgürdür.istediği yere gider istediği işte çalışır.Bekar insan hakkını kimseye yedirmez.Hakkını savunur.Çabalar araştırır.Devletin istediği herkes akşam evine gitsin.evde tv karşısında portakal elma yesin.Ne etliye karışsın ne sütlüye.bu yaşam da çoğu kişi güzel tabi ama tercihlerin kısıtlanması yaşayabileceği binlerce hayat vaken bir tanesine başkalarının senin adına karar vermesi çok can sıkıcı. orta sınıf bir aileden geliyorsan.kendine deger katmayan, geleceğine yatırım yapmayan hep cepten yiyen insanla bu devirde kolay kolay yaşanmaz.
Zaten canı sıkkın olan Evde kalmışların suratlarında patlayacak olan saçma vergi. (bkz: hiç komik değil)
(bkz: gelsun mi)
Her halükarda bir yarrak yiyeceksiniz demektir bu. Benim için hava hoş. Yedik de geldik.
Gelsin kardeş. Bedava olarak yaptığımız her türlü aktiviteye ve özgürlüğe vergi getirin iligimizi kurutana kadar vakumlayın cebimizi.
ben çok şaşırmıyorum böyle haberlere.

her şey olabilir artık. milyonlarca değerindeki uçakların yakıtları, sarayların faturaları kim tarafından ödenecek?

(bkz: bize oy verenleri domaltma vergisi)
Şakaysa komik değilse daha komik.
Umarım vergi dairesine gidip merhaba ben evde kalma vergisi ödeyecektim demek zorunda kalmayız.
evlenecek düzgün adam yok ki!
beni çıldırtmak mı istiyorsun sen reis ?
evlenecek düzgün adam yok !
Abooov. Bari işsizler muaf tutulsa bundan.

iş bulunca evlenirim dediydim, daha öncesinde mi evlensem napsam.
bu nasıl bir cinsiyetçilik. hani eşittik, vurun abalıya.
:)
Aynı yaştaki erkek kadından neden fazla vergi ödüyor? Where is the adalet ya?
Ben de kardeşime giderim bu kadar basit.
Fiyat tarifesi iyiymiş.
(bkz: Açmayın dedeler).
Ötv indirimi bekledigimiz vergidir.
" dulların durumları açığa kavuşturulmalı " diyenleri de duyar gibi oluyoruz.