bugün

Açık söyleyeyim: Anasını, bacısını, karısını,kızını elin piçinin ağzına dolanmasından korkan, namuslu erkektir. Siz ne anlarsınız lan! Akşama kadar birbirinize ana avrat düz giderek arkadaşlık yapıyorsunuz. Sizin haya anlayışınız erozyona uğramış yavrucuklar.
Olduğunu düşünmedim erkektir.
Varsa bir mesaj uzağındayıgmfkfkf.
Yani Varsa eğer helal olsun kardeş *
küfür etmek erkekliktir, şeklinde yanlış bir algı oluşturmuş olan başlıktır.
küfür rahatlatir bende ihtiyac halinde kullanirim. ama bu isin kızı, erkegi oldugunu sanmiyorum.
kısmetse olur izler.
vay şerefsiz.
Bu başlık benim için açılmış, şerefsizi söylemem içinde sinirlenmem lazım.
(bkz: öyle bir dünya yok)
ülen diyordur. inkar edebilene de göt vereceğim.
küfür kişinin karakteri olduğunu bilen erkektir.

ayrıca şerefsiz en ağır küfürden daha çok koyar.
bir zamanlar küfür etmeyi çok gereksiz olarak görürdüm ve ettiğim en ağır küfür "ağızına tükürdüğüm" idi. sonradan elimde olmadan bazı durumlarda çok orjinal küfürler etmeye başladım ve alışkanlık haline de geldi. fakat bu sıralar tekrar farkına vardım ki küfür etmek kendi stresini artırmak ve ortamı germekten başka boka yaramıyor.
ben alman kız arkadaşım türkiyede bir kere herkesin oortasında almanca aksanlı olarak türkçe , üstelik de annemin yanında " hay ağzını zikiim !!" demişti...annem buna ne dediğini biliyo musun sen diye çıkıştı, beni gösterip "ne biliim bundan duydum" demişti.

burda nasılsa kimse anlamaz diye,sallıyoruz tabii...iyi bişey diil aslında.
iyi yetişmiştir. cümle başına iki tane küfür eden erkeklerden tiksiniyorum.
Hiddeti şedid ise bu kelimeyi şeddeli r ile istimal etmesi muhtemel olan erkektir.
Adamdır.
Yanımda bir bayan varsa doğru olan kelimedir. Yoksa arka arkaya patlatıyorum.
Evlenilesi erkek gibi erkektir. Taşfırın erkeğidir.

Bir nevi sözlü tecavüz olan küfürü etmez, özellikle kızların yanında küfür edenleri de uyarır. Hatta dövenleri de vardır. Aslan parçaları!
Altın günü de yapan erkektir.zaradan etek de alır tavşan kulaklı iPhone kılıfı da kullanır.
Keske boyle olabilsem dedigim erkek.

Kufur iyi bisey degil beyler...
ibnedir biraz.
senin anana bacına deseler hoşuna gidermi.
adam gibi adamdir. kufur etmez. cunku bacisinin anasinin oldugunun bilincindedir.