bugün

Ne çekti ulan bu kız sizden.
Her neyse.
Çakma delikanlılığa hiç gerek yok.
Konuşmuşluğum vardır, severim, candır.
Canlarım benim, hepinizi çok seviyorum.
Kız demeseydin öyle, yıkıldım şu an. Böğrüme hançer saplasan bu kadar acımazdı ya.
Şşt, nickaltıma uğrama cesaretini neye borçluyuz? Lütfen bir diğer sekmede açık olan, her kelimeni doğrulattığın TDK sayfasını kapat.

Vizyinsiz bir yizir.

Zengin koca olayı doğrudur, yayalım.
Çok tatlış bir yazardir. Bayiliyorum.

Istedigi yere istedigi fotoğrafı koyar ayrica, kimseye soracak degil. Siz kim oluyorsunuz yahu??? Hadsiz Kıskançlar. Rahat birakin bebegimi.
Minnoş bir yazar.
Yakin zamanda buluşup iki kişilik dev zirve yapicaz.

Guzel yazmalari olsun.
Pofidik yazar. Çok severim, balımdır. Cikiletalar alcam ona. Cikileta kız çünkü o.
tanışalım mı şapşik şey seni ^^ dediğim kızdır .
mevzu var çökün
görsel
Açıklamamı biricik bacım facetoveran yapmıştır. Fazla söze ne hacet?
Tüm seyahatim mutfak ile odam arasında geçiyor. Arada kek kurabiye yapar, bütün yorgunluğumla, ciddi düşündüğüm yatağıma güç bela atarım kendimi.

Eğitim öğretim dönemi başlayana kadar bunları çekeceksiniz ne yazık ki, işte bunlar hep öğrensizlikten, çocuk peşinde koşmamaktan.
muhabbeti güzeldi.

neden çaylak oldu acaba dediğim yazar.
tanırım iyi çocuktur.
pkk'lı, kürt ırkçısı falanda değildir.
inançlı ibadet ehli ,saliha bir çocuktur.
varoş gıybetten bahsetti
onu bilmem, ama şunu bilirim
bu kadınlardaki ortak hastalık.
Dizi karakteri zevklerimizin çok uyduğu yazar.
Şöhrette afet vardır.
Ben var severseniz,
Kaçak çay var içerseniz,
Tırşık var yerseniz.

Bir yazar.
az önce bi entrysini okuyordum; hiç ilgisi olmayan sözcükleri istemsizce "diyarbakır" olarak okuyorum.

yazar.
Diyarbakırlı geçinip de diyarbakır'dan haberi olmayan bazı yazarlar nickaltıma ne yüzle geliyor anlamıyorum.
Ben ki, gece gündüz memleketimi övüp duran, insanlarını ilk günkü gibi temiz olduklarını ispatlamaya çalışan, hakkımı ödeyemeyeceğiniz türden bir insan iken, sizin gibilerin memleketimizin değerlerini aşağılaması pek çirkincedir...
Karpuz'a laf atılır mı? Çarpılırsın vallahi hee.
Kürt bir yazar ama kürtçü olmayan bir yazar evet.
ırkçı olmayan ama tırşık fetişi olan yazar.
serçave bro çırtike keke.
zengin miymiş?
Arkadaşlar bazılarınızın şahsıma girdiği nickaltlarını görememekteyim ne yazık ki.
Sözlüğümüzün güzide kurucusu tarafından istişare yaptık. Biz zenginler için geliştirmiş olduğu "fakir filtresi" ile maddi geliri umduğumdan az olanları göremiyorum. Kafam rahat.

Ay canım komşucum. Var olsun. Geçen gün sevgilisi ile tartışınca ayfon 7 telefonunu duvara fırlatmıştı. işte komşum olmak. Galp.
(#34411816)

Ne o heycanlandın dimi?

işte o an bir fırtına koptu içinde.
Sanki yer yerinden oynadı.
Ayaklarımın yere sağlam basmadığını, gözümün karardığını hissettim.
Tutunacak bir yer aradım, ardından usulca oturup, gereken cesareti bulduğumda sol framede açılmayı bekleyen nickaltima tıkladım....
Ve işte, yakalanmış bir serçenin atan minik kalbi gibi attı yüreğim...

Yine işsizler toplanmış nickaltimda ya.
Söylediğim buydu arkadaşlar.
kürt atasözleri başlığını her gün hortlatıp yurdum faşistlerini kızdırıp ifşa eden iyi yazar. kasten yapıyor faşolar.
kürtmüymüş aa. bir yazar. tırşık dışında yemekler öğrenmesi lazım.
Annem için iyi dilekleriniz dualarınız eksilmesin lütfen.

görsel