iyi bir adama benzeyen bir adam. *
hakkında yapılan onca asılsız iddiayı uyanınca gördüğünde şok olduğum yazar. her şey yalan dostlar vallahi bak.. ha bu arada video'daki görüntüde sadece 15 saniye gözüküyorum. yakın çekime girememişler..
rumuzunu söyleyemeyen sonra da kimse anlamıyor yahu diyen renkli adam*.
selam ederim...
Geleceğimizin kitap mühendisi*... sıcak kanlı, muhabbeti doyurucu yazar.
(bkz: seyyar kitapcı)
bir dokun bin ah işit kişisi.
ulan bir-iki soru sordum, esir aldı beni.
kendimi bira ve fındık-fıstığa verdim ben de.*
bir de nickinden memnun değilmiş, nickinle milletin ağzına sıçarken iyiydi ama..
''nickimi ye'', ''nickim sana girsin'' derken gayet eğleniyordun kuzum..
n'oldu!?*
he; nicki itibariyle eşek diyorlarmış ondan şikayetçydi, lan sen bana fındık-fıstık atarken iyiydi ama;
maymun muyum ben fındık-fıstık atıyorsun lan eşek herif!?
müstehak sana, bu nick böyle kalacak! markan bu senin.
Msn de sözlük formatına uymaya çalışan yazar.
neyin formatı ßu ßen sonderece geniş takılıyorum. Msn ßenim formatını da ßen koyarım
hatta hiç koymam. *
(bkz: cilgin moderasyon dut yemis zarr ezik yazar)
(bkz: zarr)
(bkz: o ben değilim)*
direkt savunmaya geçtik çok mu belli oldu ya hu..
kendisini ela gözlü sanan yazardır... Dikkatli bakılınca kıpırdanma vardır aslında... tabi ela mıdır tartışılır... *
şiddetli başağrıları çeken yazardır... gecmiş olsun denilmelidir...
iş/güç/slogan a "esasen ela gözlü" yazarak dötünü yediğim ayağına yatıp bizi ve modları uyutmaya çalışan uuser. bırak len bu ayakları bizde sivaslıyak, yer mi anadolu çocuğu ? *

burdan gammazlıyorum, bu terbiyesiz insan evladını ;

"nickte hakaret veya kufur var."-evet copy paste yaptım gammaz tuşundan-

gereken yapılsın! * * *
enteresan adam.
düzenlediği zirvelerin hiçbirine gitmediğim için zirve düzenlede gelelim dediğim zaman geliceğime inanmayan yazar. * *
gammaz tuşunun kaybolmasıyla feryatlar içinde kıvranan yazar..
(bkz: bulamazsan haber yenisini verelim)*
yetkililere seslenen ancak cevap alamayan yazar.
burdan roma'daki teyzeme ve isviçre'deki amcama selamlar yolluyorum.
gammaz butonunu habersiz alan moderatöre de sevgi ve saygılarımı iletiyorum..
yazık olan yazarı.. (bkz: hahahaha)
1) kendi kellesini bu vatana vermeye her zaman hazır ve nazır olan insandır.

2)kendisini her daim halkın içine gömen her tür insanı tanımaya çalışan insandır. ayrıca anasını da çok sever. biri onu da al git derse sevincinden takla atar.

3)aşırı derecede medeni olan insandır, boynunda hac takan arkadaşına sen ermeni misin diye sormaya bile gerek duymaz. kiliseye düğüne gider. gerekirse içer, gerekirse sıçar..

4)askerliğini henüz yapmamıştır. onun yerine hayatında ilk defa üniversitede kütüphaneye gelmiş bireylere günde bilmem kaç saat hizmet vermektedir.

5)aziz nesin'i sever sayar, ama peygamberin eşine fahişe dedirtmez.

6)olumlu işler yapanı kim yaparsa yapsın takdir eder, ayrım yapmaz, yapılmaması için çaba sarfeder.

7)vatanını sever, provakatörlerden nefret eder. bu ülke içinde sadece türk olarak anılmak ister, kendi özel mensubiyetlerini sadece özel alanlarda yaşar..
ekürisi şu şekilde olan yazar..
(bkz: shashkin)
(bkz: hebelehubele)
(bkz: eküri hazır zirvelere) *
bir kısım yazar tarafından nicki yalanan yazar.. *
(bkz: nickimi yalayan yazar)
(bkz: erlik)
etki-tepki olayının etkilerini ölçerken bu konudan en çok kendi etkilenerek çaylak olmuş yazardır. sana ne elalemin yobazından dimi ama..

kendisinin modlara seslenişi aynen şöyledir:tahrik edene vur teşhir edeni öldür
zirve için gecenin 4 ünde cd hazırlayıp gelmiş yazar kişisi.
son zirvede tanıma fırsatı bulduğum çok konuşamamış olsakta ortak noktalarımızın olduğunu anlamanın zor olmadığı ve kesinlikle emre kınay abimice benzeyen yazar arkadaşlardan biridir.
aslan hemşom olan ve çok sevdiğim yazar..
aslan hemşom olan ve sevmediğim yazar..* *