bugün

çoğunlukla tutucu ailelerin tercih ettiği, itici ve tahrik edici bir kız ismi.
Kuran-I Kerim’de geçen isimlerden bitanesi.
günümüzde pek yaygın olmayan, aslında güzel bir kız ismi.
karanlıkta yol gösteren demekmiş.
Günümüzde öğrenci kuşağında merve ve irem kadar yaygın olmayan kız ismi.
çok kullanılan bir kız ismi. her yer esra dolu.
Çok iyi bi isimdir. Fakir muhafazakar kız ismi de olur. Zengin kolejli platin saçlı kız ismi de olur. Zengin muhafazakar instagirl kız ismi de olur.
Esra en sevdiğim isim. Esra ismine sahip olanlar çok zeki ve azimli oluyorlar. ahaha
ilk sevgilimdi. Bahtımı sikiyim.
Ortaokulda bana dostluk eden deli dolu, hafiften çirkef ama özünde iyi olan kız. Hiçbir yerde bulamadım onu, umarım hedeflerini gerçekleştirebilmiştir. Ve de mutludur.
Esra, 7 sene önce 18 haziran.
Doğum gününü unutamadığım tek kadın.
Lisede ben tam esra selam naber diyecekken o sevgili buldu. Mezun olduk hala aynı adamla sevgiliydi. Biz "dostça" görüşmeye devam ettik. Onun üniversite hayatı boyunca aynı adamla sevgiliydi. Biz görüşmeye devam ettik. Okul bitti e hadi evlenin artık derken adam esra'yı terketti. Bende artık hiçbir şey kalmamışken yine "dostça" görüşmeye devam ettik. Aradan birkaç sene geçti. Bir gece içip içip "Serdar ben seni çok seviyorum" diye aradı gecenin 3'ünde.

Lan hayat çok garip gerçekten. Geç kalınan 3-5 gün 3 insanın hayatını kökten değiştirebiliyor.
Evlenince bol bol doğururlar.
iki kez farklı kızlarla farklı zamanlarda anal seks yaptım, ikisinin adı da esra idi.
Toplasan iki tane tanımışımdır. Biri sinsi, diğeri itici.
Esralar genelde kendini beğenmiş ve şımarık olurlar, çekilmezler.
hangi sözlük kızının ismi lan? doğru söyleyin *

o görür diye yazıyorsunuz dimi bu entryleri. bir şey söyleyeyim çok amatörsünüz. öyle böyle değil *
hayatımda en sevdiğim kızın ismiydi.
beni anlayan beni seven..

ama herkes gibi oda terketti

ama biliyorum cennette birgün karşılaşacağız senle ilk aşkım..
Guzel bir kız ismi.
Farsçada da çöl çiçeği anlamına gelen kadın ismi.

benim hayatımı sekip atan 2 kızdan birinin adı.
Aaa tüm süprizi bozdun şimdi. bende bedreddin.
Bir isim. ismim.
Sözlükten bi tanesi zamanında çok üzmüştü beni ama şimdi olsa ellerinden öperim. Teşekkür ederim. Beni büyük bi dertten kurtardı. Sağolsun. Bir ömür mutlu olsun.
Esralar genelde keko olur.
Hanım ağa.