bugün

Ünlü makyaj güzellerinden.
yaklaşık yarim saattir izliyorum. ortada sokaklarda dilendirilmis zihinsel engelli olduğu ve istismar edildiği anlaşılan bir kadın, kadının eski kocası ve babasını arayan bir kız cocugu var. kadının eski kocası dna testi sonucu kizin babası olmadığı anlaşılıyor. kizin annesi ise bunun nasıl olduğunu anlamıyor. aptalliga yattığı için değil engelli olduğu için anlamadigi besbelli. engelli bir kadının böyle bir programda sorguya çekilmesine nasıl oluyor da ses çıkarılmıyor.
Lana del rey + gareth bale = Esra Erol.
kezo mezo ayda 1 milyon avroyu cebe atan hanımdır.

makyajla, şirin tavırlarla hoş bir kadın gibi görünmeye çalışmaktadır. bu konuda başarılı da olmuştur, insan oğlu güzel bulmadığı bir kadını tuhaf bir şekilde güzel bile bulabiliyor bazen.
dönem dönem aslında hoş bir kadınmış diye düşündüğüm olmuştur.

esra erol bi aralar daha genç olduğu senelerde, şirin ama çekici, çekici ama ahlaklı, ahlaklı ama reytingçi, modern ama geleneksel gibi çelişkilerle izleyicisinin beynini yakmıştır. allah mesut etsin. sonuçta para her şey değil. huzur başka bir şey.
Bir Müge anlı değildir.
Bir Tv maymunu.
dna testi raporunu, acun ılıcalı'nın survivor'a veda eden yarışmacıyı açıklaması gibi açıklayan kadın.
ne yaptığını anlayamadığım şahsiyet. sahi napıyo lan bu? mesleği ne bunun? sunucu mu şimdi bu?
hep sorgulardım bu ev hanımları böyle programlardan ne anlıyor, akşama kadar canları sıkılmıyor mu evde vs. diye ama bir dönem 2-3 hafta kadar evde kalınca ne yaşadıklarını çok iyi anladım ve hak verdim.

inanılmaz saçma olaylar ve yarrak gibi insanlarla dolu ama nasıl bir büyüsü varsa insan içine hapsoluyor. o dayıların köyün yarısını o tiple nasıl elden geçirdiğini, hepsi birbirine benzeyen kadınlarla neden karılarını aldattıklarını ya da o teyzelerin 3 adamı aynı anda idare edip de nasıl o kadar süre yakalanmadığını düşünürken akşam oluyor zaten.

bambaşka bir dünya gerçekten.
görsel
Köylüler tren yapıyor bizimkiler nekfilişi yasaklama peşinde.
içinde konu edilen olayların gerçek olduğuna asla inanmayacağım programın sunucusu.
Zamanın'da çok fazla cici kızı oynamış mümkün mertebe dekolte programlara çıkmış ama daha sonra program formatı değişince mahallemizin güzin ablası olmuştur kendileri.makyajsız hali'de içler acısıdır.
görsel
(bkz: esra eror)
eltilerin gücü adına..

ulan memleketin haline bak... bu onursuzlukla yaşamak yerine ölmek daha iyi tercih olmaz mı?

insan değil bunlar yahu. hayvan hiç değil!

edit: programda kocaya kaçan iki elti için dedim.
Bülbül hanım yayına ihbarcı olarak bağlandı şu an.
şu anda ekranda iki bayanın ortasında resmi verilen vatandaşın tipine bakınca nasıl bir insan olduğunu anlamak zor değil.
Kaçan kızlarında hep engelli olması şaşırtıcı olması.
görsel
şu an sözde bir hocanın "3 harfliler çıkartma görüntüleri" ni yayınlıyorlar ama "sesler rahatsız edici" olduğu için vermiyorlarmış.

lan siz iyice kafayı yediniz artık. rtük ne zaman el atıcak bunlara acaba.
programına çıkanlar kurgu değilse, program ekibi tarafından para ile tutulmuyorlarsa ülkenin hali gerçekten içler acısı ve ibretlik.
Programındaki halleri tavırlarının çoğu yapmacık geliyor.
Ne kocalar var ya Rab! Biz anca borçlarını ödedik herifin.

görsel
erol: erkek ol demek olduğuna göre, esra'ya erkek olmasını emreden söz.