bugün

bunların hepsi aynıdır.
Tesettürlü olması hiçbir şeyi değiştirmez.

Andavalların anlaması için tam yerinde bir örnek gerçi:

Bir kadının girdiği tesettür, bakire olup olmaması, düzenli bir ilişkisinin olup olmaması vs onun namusunu belli etmez.
Bir erkeğin kılık kıyafeti, yaptığı ibadetler, kız arkadaşlarının nasıl göründüğü vs onu namuslu/namussuz yapmaz.

Genellemeler yapan insanlar da böyle şeyleri yaşamaya mahkum olacak, kimse kusura bakmasın.

Namussuzluk, namussuzluktur. Hiçbir kılıfa sokamazsınız.
bazen düşünüyorum bunlar gerçek mi diye. değildir ama olamaz, sanmıyorum.
20 yıllık matematikçiyim ben böyle karışık denklem görmedim.
Bu nasıl bir ilişki denklemi lan öyle?
ofofofofofofofofofofofofofofofofofof ulan artık ofofof.
Bastırılmış hayatların ve duyguların, nasıl büyük patladığının iyi bir örneğidir.
insanın içinde olacak, kafasında değil.
Bu kadın herhangi bir kapalıyı temsil etmiyor, aynı şekilde herhangi bir açığı da temsil etmiyor, binaenaleyh bu kadın, hayatımızdak kadın figürünü temsil etmiyor.
Lakin ben toplum olarak bizden pek umutlu değilim.
a...na koydunuz memleketin a..na... Tek bir değer olmaz mı? Olmuyor işte görüyorsunuz!

Elle tutulacak bir şeyleri var mı bu adamların!?!? Yok aq yok. Nasıl bir varlık nasıl zarar veren yaratıklarsınız?!?
abla kimi tuttuysa içeri almış. yazık lan.
yalnız benim dikkatimi çeken başka bir nokta var. hangi taraf olursa olsun böyle kepazelikleri yaşayan insanlar nasıl rahat rahat ve kendilerini gizlemeden bunları anlatabiliyorlar tv ekranlarında. yemin ediyorum bana 1 milyon dolar verseler yapamam şunların yaptığını.
Olayın özeti şu
Bu kadın 3 erkeği birden idare etmiş lakin çocuk işin içine girince yakayı ele vermiş.
Çocuk olmasa bu sayı katlanacaktı belliki.
letgodan bize öğrenciyeeşya kampanyasından eşya veren teyzeye benzettiğim abladır. Çok benziyorlar.
avukatı (bkz: tuğçe nermin türk).

Dna Sevgilisinden çıkmadı, kocasındanda çıkmazsa asıl rezalet orada başlar.
Abla abla dediginiz karı daha 21 yaşındaymis.

Ayrıca çocuk ondan çıktı diye sevinen bir adam var.

https://m.youtube.com/watch?v=anTs0xfNUkU * .

Özet yani karın hamileyken seni 2 erkekle aldatmiş zaten hamileyken bir daha hamile kalması imkansız içeri boşalma olsa bile. abla da bu fırsatı kullanarsk seni 2 erkekle aldatmis * .

Senin çocuğunu taşıyorken başkasıyla sevistigi gerçeğini degistirmiyor * .