bugün

Uyurken ağzına bi şey verebilirler dikkat et.
haha ne güldüm süper yaa. yaban domuzu gibi ağzını ayırırsa yağdırırız bereketi.
cehennemde o da senin agzina lav aticak .s .s
esnerken ağzını kapatmasını unutan oruçludur. orucunu bozabilir misiniz bilmem ama asabını bozarsınız.
Annene veya babana yapabilirsin şayet oruçlu müslúmanlarsa. Über seksi hareketin karşılığında nasıl über seksi bir hareket görürsün bir bilsen.
taaddun ispatıdır.
(bkz: yaman trollsün delikanlı)
Okunduğunda güldüren, hayalini kurduğunda kahkaha attıran ilginç eylemdir. Günümüz Türkiye'sinde denenmesi tehlikelidir, tavsiye edilmez. Deneyecek olan varsa video alsın.
sudan ziyade, naneli sakız atılmalı bence.
Çocukca saçma sapan bır hareket olarak nitelendirebiliriz.
bir densizlik.
suyu direk ağzına atabilmişse başka bişe diyemeyiz zaten o başlı başına bir başarıdır zaten. *
Yanı dengesizlikten başka bir şey değil bu.
Bende diyorum bu koku nerden geliyor.Senden geliyormuş. Ağız kokusu değil de çürümüş beyin kokusu hiç çekilmiyor.Sen şimdi onun orucunu bozduğunu felan da düşünüyosundur.
Arkadaşlar hayrına birisi de bana yapsın. Valla lan ben helal ederim
Oruç bozulur.
nisan 1 şakası gibidir.
Yapmayın çocuğum yapmayın evladım. Akşam ana habere çıkarsınız hunharca muamele görmüş kişiler olarak.
Sonra sopayı yiyince oruç tutanlar yobaz.
Şahsen bana yapılsa çok temiz kafa atarım. Elmacık kemiğini göz çukuruna sokarım. Onunla da yetinmem. Yatırırım hazır orucu da yok yer misin yemez misin yer misin yemez misin allah ne verdiyse.
dikkat edin o açlığın oluşturduğu sinir ve ağzına kaçan sudan ötürü orucu boşverip ağzınıza vermesin.
oruç tutmayana saygı isteyen tereslerin oruçlu için kurdukları fantazilere bak. .
şüphesiz ki, orospu çocukluğunun göstergesidir. yaptığınız kişi aşırı dindar ve de sinirli biriyse kesin siker.
Ekşide orijinal başlığı ;esneyen oruçlunun ağzına leblebi atan ateist.
bence esnemek te orucu bozmalı, orucu bozan bunca dengesiz, mantıksız şey varken varsın esnemek te orucu bozsun, ha bir eksik ha bir fazla n'olcak. hal böyleyken oruçlunun ağzına su atmak da anlamını yitirmiş olacak, esnemeyin lan.
dayak yemekle sonuçlanır.