bugün

Donuzla gitsin.
Çok korkmus olabilir. Ya da nefret etmiştir. Ya da yeni bir sevgilisi vardır.
(bkz: biz de tam yalvarıyorduk)
Ergenliktir benim nezdimde. Simdiye kadar iliskim olan, hayatima dokunan insanlarin hicbirini engellemedim. Onemli olan insan gibi ayrilabilmek. Bir gun bir yerde karsilasirsan halini hatrini sorup ayak ustu muhabbet edebilecegin bir yuzunun kalmasi gerek.
Çok gariptir. Zamanında götünü gördüğün insanın şimdi profil fotoğrafını göremezsin.
yapılır bu. hatta normaldir bile diyebilirim. sen de engelliyceksin.
olması gereken. gerçi facebook dan başka bir hesabımda yok.
Onlarca face, insta hesabı açtım her biri sahte. Zaman zaman girip resimlerine bakıyordum sen açtığım tüm sahte hesapları anlayıp da tek tek nasıl engelledin be zalımın kızı.
Nasil olsa bir daha gorusmeyecegimiz icin sal gitsin.
Ben onu kafamda engellerim, o incik boncuk islerle uğraşır. Uğraşsın.
Benim gibi psikopat bir eski sevgilisi varsa yapılması gerekendir.
aslında seni değil, kendisini engelliyordur.
Psikopat ruhlu manyakları tenzih ediyorum ama diğerleri için Çocuk musunuz engellemek nedir ya? Bittiyse bitmiştir silersin gider sanki yollarınızda ölmüşler gibi kendi kendinize havalanıp engelleme olaylarına giriyorsunuz. Kendine çok güveniyorsan sildikten sonra bir daha iletişime geçmezsin olur biter.
kimisinin anladığı dilden konuşmaktır. abi bu ülke Türkiye. bu ülkede eski sevgilisi tarafından dövülen, öldürülen kaç tane kadın var. tam tersine eski erkek arkadaşının veya kocasının yani partnerini kıskandığı için hayatı onlara zehir eden kaç kadın var. bitti dersin nasıl bitti der, arama dersin arar, mesaj atma dersin atar, görüşmek istemiyorum dersin ama görüşmek için ısrar eder vs. uzar gider. he yok ergen tripleriyse de eğer arkadaş bir ergenden kurtulduğun için sevineceğine tam tersi üzülüyorsan yine sıkıntı sendedir.
Düşme o zaman peşine sana sevgili mi yok.
görsel
Bir bok olacağı yokta işte kaprisli yapacak en iyi şey o.
Yüzlerine tükürsem ondan da anlamaz bunlar ama gene de tükürüğümü harcamak istiyorum.
üzülmemek gerekir. size kız mı yok olm.

görsel
haklı eylemdir.
Büyük darlamaya maruz kalmıstır. Sebepsiz yapıyorsa büyük ergendir. Hatta ergen irisi.
ilk engel tripdir.

engeli kaldırmadki amacı senin ona yazıp yazmayacağıni merak etmesidir. özledi mi fln.

tekrar engellemesi de senden beklediğini alamayınca (beklediği şeyleri söylememişsin , yazmamışsın) artık vaz geçmesidir.
mesela az önce benim yaptigimdir. kezban, kafasi calismiyor diyenler var, kendilerince haklilarda fakat, severek ayrildiysaniz yapmak zorunda kaliyorsunuz. onun baskasiyla mutlu olacagini, size gonderme yaparcasina " cok mutluyum gibi" whatsapp durumlarini, twitlerini gorecegime, surekli gezerken yada kankimle gezmeler yazip tanimadigin yads gicik oldugun karsi cinsle fotolarini gorecegime engellerim. engellerim ki, ben mutlu muyum napiyorum merak etsin. yaptigi gondermeleri bosuna yaptigini, kimsenin iplemedigini anlasin. eger sevmiyorsaniz, zaten kalsin. bir gun bir yerde yolunuz kesisirse belki sevisirsiniz:) . hatta iyi bir cocuk olursaniz sirinleri bile gorebilirsiniz.
mesela ben mesaj atmamam gerektiğini hatırlamak için ve mesaj atarsan geri dönüş yaparım kesin diye engellemiştim. bir çeşit irade testi yapıyor da olabilir.
Saçma sapan şeydir. Hadi faceden sildim yeni sevgili arıza çıkartır diye anladık whatsapp'tan engelleme nedir?Sil numaramı olsun bitsin.
Belalı olduğunuzu gösterir.