bugün

Her gün Gözlerimi açtığımda ilk yaptığım eylem. Eskiden wp tan bakardık ama şimdi malesef... sadece kaydedilmiş biraz fotografından bakabiliyorum...
hiçbir zaman yapmayacağım durum.
Eziklikten.
Bakmayın arkadaşlar. paylaşacak insanı ve o insanı nerden görebileceğinizi en iyi siz bilirsiniz bakmazsanız görmezsiniz, görmezseniz zamanla zihin temizler ona dair detayları başka detaylara yer açar. Yarayı ısrarla kanatmayın. Hem o dediğini ben yaşadım bizzat sevdiğim insanı damatlıkla gördüm inan ölünmüyor insan alışıyor zor da olsa ona da alışıyor.
Allah kimseyi düşürmesin.
hüzünlendiren eylem. evet.
Müflis tüccarın eski defterleri karıştırmasına benzeyen hissiyat. Eskiye rağbet olsaydı, bit pazarına nur yağar. Yenici ve ilerici olun.
Ağlayarak 31 çekmekle sonuçlanacak eylem *
Çöpü karıştıran köpek pozisyonuna düşmektir. Yapmayın hem onursuzca hem de acı vericidir.
Genelde şurda burda aniden ekleyince gerçekleşir. Yalnız aniden karşıdan geçmesi, değişen saçı, giysileri, yürüyüşü ve hayatı görünce insana dokunur .
fotoğraflara bakmak unutmayı zorlaştıracağından silmek en iyisidir ancak daha sonra barışılırsa pişman olunabilir. küsüp tüm anılarını silip sora nişanlanan arkadaşlarım oldu , hiçbir anıları kalmadı. ikisi de silmiş sinir anında.
en iyisi arkadaşa saklatmak. hem görüp üzülmeyeceksiniz , barışırsanız da anılar yanmamış olacak.
bakmayınız efendim. acı çekmenin anlamı yok. geri döneceğini falanda sanmayınız. dönse de hayır gelmez. ona ait ne varsa yok ediniz. unutunuz gitsin. öldü saymayın, kendinizi ona karşı suçlu veya birşeyler yapmakla yükümlü hissedebilirsiniz. en iyisi hiç tanımadığınızı farz etmek. dünyadaki tanımadığınız milyarlarca insan gibi.. sıradan biri...
bir zamanlar kartaldık.... diye başlayan cümlelere hazırılanmak için atılacak ilk adımdır
Anlatacağım çok buruk bir olayı aklıma getirdi. Severek ayrıldığıöız bir ilişki ardından tam 1 buçuk yıl geçmiş. Yeni sevgilisiyle resmini gördüm. Resme bakıp ağlamaya başladım. Bir süre sonra kafamı başka yere çevirip ağlayarak "çirkinleşti bi an çok fazla da bakamıyorum ki" lafını sinirle söyleten bir durum.
Hastalıklı tutumdur. Sosyal ağlarda yapılıyorsa o da röntgenciliktir, radyasyon kanser yapıyor unutma beybi.

Eski sevgili, bitmiş gitmiş şeydir. Fotoğrafları olduğu yerde bırakın ve oradan uzaklaşın, girrizeğalılığın lüzumu yok.
birden çok varsa grup 31iyle sonuçlanması muhtemel etkinlik.
gecenin 3ünde bir yandan ağlayıp bir yandan da 31 çekmenize neden olan aktivite.
bütün yaşadıklarım gözümün önünden geçer ve acı çekmeseydik hiçbir şey öğrenemezdik der ve geçerim.
bir ölünün fotoğraflarına bakmak gibidir, geçmişte ne yaşandığı umursanmaksızın garip bir his verir insana.
Ulan bir günde iki kez ve farkında olmadan aynı yazar için 30 sn kuralına takıldım ya valla bravo

Edit: bakılmaması hatta yakılması gereken fotolar.
ulan sağlam yavşaktı ama dedirtir.
hayallerimizi hatırlamaktır.
Kendi gibi şişko bulmuş. Kareden taşıyorlar.
görsel hiç değişmemiş amk..
Eskiden gözlerimin içi bile gülüyorumus dediğim durum.