bugün

eski sevgiliye artık yasal olarak da çakılabileceğini gösteren talihsiz durumdur.
çokta kafaya takmamak gerekir. haliyle biraz can yakacaktır orası ayrı ama elinden bir şey gelmediğinin farkına varıp alışmaya çalışıcaksın.
dün akşam vuku bulan olay.

keyifli bir şekilde evde oturuyorum. tık bir mesaj. mesaj aynen bu şekilde bak:

+ eagu'cım senin kızı vermişler.
- ney, hangi kız?
+ cansu.
- he, siktir et. (siktir et diyorum ama nereyeee !?! Ey gidi 4 yıl geçirmişsin. siktir et demesi kolay mı bre kapçık ağız)
+resim gördüm, vay amk.
- hayırlısı olsun.

onunla birlikteyken sürekli ayrılıp dururduk. hatta ara verirdik, ara vermek ne boksa. hocam bi time out alalım. ulan ayrılıp barışırdık tabi. ayrılırken tekrar barışacağımızı bilirdim ve bu yüzden biraz rahat davranırdım.

ve en sonki ayrılığın üzerinden 2 yıl geçti. sanırım hala dönmesini bekliyorum. ama dönmeyecek aq. neden mi ? neden diye sorma aslanım. cevap başlıkta saklı...
mutlu olsun eğer mutluluğu hak etmiş bir insan ise.
çok ta tın. evlenirse evlensin. eski eskidir. keçeyi suya atar çıkan yerinden taşlarız.
O da bir şey mi? Bizim eski sevgilimiz üç yıl önce evlendi geçen yıl boşandı iki hafta sonra tekrar evlenecekmiş diye beterin beteri vardır tecrübemi iletmeme vesile olan mutlu bir haber.
Hic yasamadim boyle bir durumu. ama yasasaydim muhtemelen aklima eski sevgilimle kurdugumuz evlilik hayalleri aklima gelirdi. huzunlenirdim bir an . ama sonucta 'eski ' sevgili oldugunu icin pek de umursanmayacak hadise.
yapmasın lan böyle şeyler.
çok önemli değil belki ama içinde hep bir burukluk olur. bir zamanlar böyle muhabbetleriniz oldu ise hele.
Hiç zor değil lan.

3 tane eski sevgilim evlendi, onları topluma kazandırmış gibi mutluyum.

Elimin değdiği evleniyor.
ikisine de Tır veya kamyon olmadı otobüs, olmadı elektrik, o da olmadı bilimum kapı çarpsın ama bişey çarpsın ve beraber ölüp siktirip gitsinler benimle aynı evreni paylaşmaktan. Evet bu dilekleri dileten insanlar var.
baş belası biriyse eşine sabır diler bi sigara yakar gülümserim..
Ne kadar eski sevgili olsada sizin bir zamanlar çektiğiniz kokuyu, dokunduğunuz o bedeni ve o tebessumlerini bir başkası ile paylaşması insana bir hayli koyar,

Ulan bir de hala seviyorsanız selanızın okunması muhtemeldir..
Şimdi de sezen aksu'dan geliyor:geçer geçer buda geçer.
nikahına beni çağır sevgilim.
6-7 ay önce başıma gelendir, 3 buçuk ay önce bana deli gibi aşıktı evlilik mevlilik yok bana duyuruyor demiştim, haklı da çıktım.
2 buçuk 3 hafta önce yazdı konuştuk, düğüne çağırırsın herhalde yengeyi tebrik etmek isterim iyi toparlamış seni adam etmiş dedim yenge menge yok kızlar asılmasın diye dedim dedi.
Keşke evlenseydi de düğününe gitseydim.
sevindiricidir. Böylelikle boşta kalmaz ve size sarkma ihtimali olmaz.
istemsizce sevgiliyken kurulan evlilik hayallerini akla getirir.
Gayet sevindiricidir. iki eski sevgilim evlendi birisinin 2 kizi oldu yengeye aciyorum ben sadece. Simdi bosanacaklarmis zaten kizin kizligini bozdugundan evlendirmisler. Siktigimin malina uzulecem mi birde.
dün akşam gördüğüm olay.nişanlanmış.boğazım düğümlendi ilkten sonra onunla kurduğum hayaller aklıma geldi.neyse dedim o bizi tek kalemde sildiyse artık bizde sileriz...
bu aralar içlerinden herhangi birinden beklediğim haberdir. ilk evlenenin düğününe gidip psikolojik olarak huzursuz etme + bir çeyrek çalışır benden.

hadi yine iyisiniz köftehorlar.
çok zordur. daha dün öğrendim evleneceğini. önce içime bir yumruk gibi bir şey oturdu. inanamadım. benim mustafa'm evleniyormuş. kim bilir kiminle. ona verdiğim o kadar emeğin üstüne kim kondu acaba? ben burada yaşamanın, hayatta kalmanın çilesini çekerken o gününü gün ediyormuş da beni de unutuvermiş hemen. yıkılmıştım. bütün akşam kimseye çaktırmayacağım diye zorla gülümsedim. yatağa yattığımda ağlamak istedim. bir umut belki rahatlayacaktım. olmadı. sevgi, emek ise ben herşeyimi verdim ona. nerde peki senin sevgin mustafa? hangi gönüllere girdin de mikini unuttun? hatta evlenme kararı aldın bir de.. sana tek bir şey diyorum.. ben seni çok sevmiştim be. çok sevmişim be.
Hımmmm. Peki, tamam. Mutluluklar. Bir yastığın altında boğulacasılar.
ümit beseni hatırlatır,kafada klip çektirir.
(bkz: soğuk duş etkisi) dir. geçmişe ait izlerin biraz canlanması biraz silinmesidir. kangren haline gelen umut damarının kesilmesidir.