Bir adet sobotta. Geri versin nolur.
kolye ve bir sweatshirt. gerçi eski sevgilim yeniden sevgilim oldu. sayılır mı bilmiyorum.
iki tane yolluk halı. güzellerdi ama ya. koridordaydı ya.
Gunahımı bırakmam.
Parfüm evet.
enayi malıdır güle güle kullanmanızı öneririm.
100 liradır. kardeşime yollıycam yarın veririm diye aldı ertesi gün ayrıldık şu işsiz ve parasız zamanımda içime oturdu :((
Belki sevişirim donumu bıraktım. Ulan pek de alengirliydi be.
kalbim.

şaka lan şaka sevgili yokki eskisi olsun.
Yüzük diyen olmuş. Biz yüreğimizi bıraktık. O şimdi evli ve çocuklu.
bu kalan eşyaların çok yararı vardır. tekrar barışmak için en çok kullanılan bahanelerdir. eşyalarım sen de onları bir gün alayım gibisinden bi yem atarsın kızın da gönlü varsa buluşulunur ve sevişilir.
2 adet saç tokası ve gömlek kaldı onda. insafsız çok güzel gömlekti geri de vermedi içime oturdu.
Sanıyorum ki ben pek bi şey bırakamadım ona hiç memnun değildi ki zaten yanimdayken mutlu göremedim ki onu o bende çok şey bıraktı ama sözlük maddi manevi çok şeyi hala ilk gün ki gibi duruyor bende.
vibratörüm kaldı kendisinde okuyorsa yüz göz olmadan gazeteye sarıp kapıma bıraksın lütfen usulca.
Hala arada üstünde gördüğüm eşyalardır. Ayıptır kızım be fakir misin?
Asla geri gelmeyen, ayrılık acısını yediremeyenlerin sinirini çıkardığı eşyalardır. Kendim yaptığımdan demiyorum da bir arkadaşım yapmıştı...
Oyuncak ayısı baktıkça gulesim geliyor kendini hep hatırlatır o oyuncağa bakınca .
tissot marka saat, 10-15 tane dvd film, bir kravat, 1 çift kol düğmesi, bir kutu prezervatif...
Bir tsortumu bile aile korkusundan verememistim. Hakliydi da. hala duruyor mu bilmiyorum ama saklasin diye pet sisemi vermistim. Ne kadar esya sayilirsa artik.
Kitaplarım insafsız geri vermedi bende isteyemedim içime oturdu.
hiçbir malın hediyenin lafını yapmam da,ödünç alınan kitabı geri vermeyen arkadaşa da sevgiliye de kılım..hatıra olarak alacak başka bişey mi kalmadı yav..
Bir hic...
Maalesef fiziksel olarak bir hatıra bırakamadım.
Sadece güzel anılar var ve çok şükür kötü anılar yok.
görsel
Kalbim diyerek ergenlik yapmak isterdim ama yapmıcam.

Bırakır mıyım la ona giderken çakmağımı bile aldım.

Acımadan istenmesi gereken eşyalardır.