bugün

Bir daha bulamadığım kitaplar... Ah hele onlar...
Kırık bir kalp.
2500 euro.
Sinir anında pılımı pırtımi toplamaya çalışmış olsam da, siyah bi kazağım kalmıştır.
(bkz: tenis raketi)

koca raket, yoklukta almıştım bir de hiç kullanmamıştım. 3 topla beraber gitti.
t-shirtlerim lan. kaç tane gitti öyle. bana geldiginde kendine büyük gelen t-shirtlerimi giyip çok seksi oldum ben bilmem ne diye üzerinde alıp gidiyodu. isteyemedim bidaha da.
ne yapacağımı bilmediğim eski sevgilimden bende kalan eşyalar;
-mont
-poi
-bir sürü toka

kaltağın habersiz bir şekilde şehri terk ederek yanında götürdüğü eşyalarım;
-tv (samsung smart led)
-klavye (yamaha PSR E243)
-8 adet roman
yakalarsam bir yerde ağız göz dalasım var.
6 sene birlikte olunca onlarca eşya kalması şaşırtıcı olmaz. ama ikea'dan eşşşek yüküyle para verip aldığım süpersonik bir dönerli kolduk vardı. onu geri alamadım ya hep içimde kaldı amk. oturdukça beni hatırlasın artık ne yapalım.
gereksiz eşyalardır. lazım olcak olsa isterdim.
sherlock holmes baskılı kupa, kalbim, ruhum, yaşamanın mânâsı.
Boş parfüm şişesi.
Mavi komando berem, asker künyem, converse tshirtüm(çok yakışıyor diye el koymuştu), unitimsah atkım ve daha onlarcası.
ondan önceki sevgilimin hediye ettiği oyuncak ayı.
banka kartı olunca tehlikeli olan şeydir.
saç kurutma makinesidir.

atmıyorum. kazara kendisini düşürüp eve atarsam, götüne sokacağım. kutu götlü ex aşqım yha.

atılmaya el varmayandır.
2 kazak
1 polar
iphone 3g
atkılar
2011 2012 sezonu sarı galatsaray forması
baya bi mektup
iskender pala - şah ve sultan kitabı.
Çöpe konulması gereken eşyalardır, konulmaz ise o Size koyar göze batar.
şöyle bir mesajlaşma yaşanmasına sebep olmuştur:

jeanne: sende kalan eşyalarımı pazartesi getirir misin?
eski sevgili: neyin peşindesin?
jeanne: gömleğimin.
Aman kalsın amk. Ben çoktan unuttum onları.
kalbim.

eşya değil ama olsun.
Askerdeyken bir arkadaşıma yaptırdığım üzerinde sevdiceğin ismi yazılı el işçiliğinden bir hatıra vardı. Ve gerçekten göznuruydu işçiliği. Sonra askerlik bitmeden ayrıldı demeyelim de sepet havasını çaldı . O hatıranın kalması değil de , askerde sepetlenmek çok koymuştu.
Bozuk 1 tl.
Büyük bir para kolleksiyonu,
Bir kaç dede yadigarı klasik araba
Iki film senaryosu!
Son hafta üzüntüden hiç çıkarmadan giydiğim ve küs olduğumuz için sevişenediğimiz gecelerden sonuncusunda kanyonu üzerine devirdiğim, muhtemelen de hiç işine yaramayacak Donum!
kitaplarim ve nektuplarim kalmisti. adam evlendigi hafta geri yolladi sag olsun.
kitaplar abi kitaplar. çok değer verdiğin için en sevdiğin kitabını verirsin sonra bi bakmışsın kitap yalan olmuş.