bugün

her insan ayrı bir tecrübedir. ruhunun bir parçasını her birine anı olarak hediye edersin, ruhun birer birer eksilir. ancak geleceğe bakarak kaybolan parçalarını birleştirebilir insan. sanırım bu durumu en iyi "ağlama geçmişe, yaşadık bitti, anılar bizi yalnız bırakmaz." sözleri özetler. *
Özlenendir.
şuanki sevgilimin tırnağj olamayacak kişi.
bizi gerektiğinden fazla düşündüren ama geri dönüşü olmayan yoldur...
bazı şeyler vardır. adına alışkanlık denir.. eski sevgili bazı hallerde bu şekli alabiliyor. ne bileyim belkide muhabbet etmekten en çok keyif aldığınız kişi eski sevgilidir. bıkmaz, arar sürekli.. konuşursunuz çünkü aklı doyuruyordur. iki tarafında zevk aldığı muhabbetler..
sonra birden der; benden sonra kaç kişiyle seviştin. söylersin.. kim der, cevaplamazsın. bozulur.
sen aynı soruyu sormazsın. ona da bozulur. hayat devam ediyor gibi süslü cümleler kullanırsın kırılmasın diye.. o zaman bu muhabbeti fazla uzatmayalım der, telefon konuşmasını sonlandırır.
seni sikerim çok tatlısın *
sevişirken gayet mutlu olan ya da beraberken sevişmek için binlerce fırsat arayan mahlukun ayrılınca tanrı aklına gelir. ona sığınır bir süre. islam'i sayfaları beğenip oradan bir iki ayet hadis keser kopyalar yapıştırır. sosyal mesajlar verir. sevişmek mi? bismillah bismillah estağfurullah... der. zaten tek aşk ilahı aşka bağlar ve tüyü diker.

aradan zaman geçer...

two month later...

@ starbucks: yeni sevgilimle sevişiyoruz.

@ burgerking: balkabağımla mucuk muck.

@ kokoreççi: hımm aşurem benimmm. * *
anlamsız bir tamlama. başında "eski" sıfatı varsa nasıl sevgili oluyor ki? sevgi, sevgili olma olayı bitmiş. eski kız-erkek arkadaş olsun artık adı. eski sevgisiz olsun. eskiden tanıdığın biri, eskilerden herhangi biri olsun... eski sevgili olmasın.
çiğnenmiş şekerli sakız gibidir.

olmadık anlarda akla gelir ama sevindirmez çünkü şekeri kaçmış ve tadı bozuktur. özellikle uzun yıllar boyunca sevgili kalınmışsa salak saçma anıları hatırlamaya sebebiyet verir. bunun nedeni özlemden değil hafızadandır. yeni sevgiliyle çok mutlusunuzdur yine de zihinde oluşan saliselik bir resim bile iç huzuru kaçırmaya yeter. keşke eski sevgililer yapışmasa, aramasa, gitse, kaybolsa, ölse...
4 senelik beraberlikten sonra ayrılık zaten kaçınılmazdı zira saçma sapan kıskançlıklar, aldatmalar, yalanlar vs. olan oldu bitti üzülecek, kafaya takacak birşey kalmadı diye düşünürken beni arıyosun. sürekli mesaj atıyosun. benim sevgilim var, senin sevgilin var. anla artık istemiyorum seni, yapamıyoruz lan işte neyin peşindesin hâlâ. aramızda 800km var, 1 senedir görüşmüyoruz ama sen ne zaman ilgiye ihtiyaç duysan, hayatında birşeyler doğru gitmese bana koşuyosun. ben artık bıktım sana ''seni istemiyorum'' demekten. yemin ediyorum bıktım. şu anda hayatımda olan insanı çok seviyorum. sana bunu daha kaç kere söylemem gerekicek bilmiyorum.
ilişki boyunca yaptığın yanlışları kendine yediremiyosun. anlamadığın şey bu. çünkü sen istiyodun ki ben yanlış yapıyım ama planladığın gibi olmadı hiç birşey. hayatını bok ettin, şimdi de benim hayatımı bok etmeye çalışıyosun. sadece benim de değil üstüne üstlük 2 kişinin daha hayatını bok etmeye çalışıyosun ama başaramıcaksın lan. ne dersen de, ne yaparsan yap başaramıcaksın amk. nah şuraya yazıyorum.
---işte eski sevgili budur---
--spoiler--
Eski yardan eski yardan
Gerçek sözler eski yardan
Ben yareyim sen derman
Kes umudu eski yardan

--spoiler--
muhtemelen benden önceki sevgilisi ile tekrar birlikte olacak olan kişi. ve yine muhtemelen önümüzdeki kış evlenecekler.
umrumda değil diyecek kadar gamsız değilim. ama garip değil mi sizce? nolur garip diyin ya.
eskimiştir.

bırakın la, nedir bu duygusal terörizm . kendinize gelin.
Ara sıra anıları canlanan fakat sabah uyanınca unutulmaya mahkum sevgilidir.
kadınlar hayatlarında sadece bir erkeğe aşık olurlar diğerleri sadece onu unutmak içindir düşüncesini akla getiren sıfat tamlamasidir.
saçma bir kavramdır. insan hayatı boyunca ikinci kez o kadar sevebilir mi?
eski diye bir şey olabilir mi?
ilk ve tek olmalıdır.
senle yasadigima sozum yok, yasanan kismet.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
her yerden, her şekilde engellemenize rağmen birkaç ayda bir, bi şekilde size ulaşmayı başaran ve cevap vermediğiniz halde üst üste mesajlar atabilendir.
yeni birisini tanımaktansa tanıdıgın biriyle olmak daha iyidir hele ki tatlılıkla bitmişse ilişki.

2 gündür geceleri mesajlaşıyoz en fazla 10 adet feys üzerinden eklemedim tekrar ama ilk mesajı ben attım bilmem dogru mu 2 gecedir de o atıyo naptın diye.çok kısa süre beraber olmuştuk ama 2 yıl tanıma fırsatı bulmuştum.bilmiyorum napıcam.

işin kötüsü evlenmek istedigim için onunla konuşuyorum onunla evlenmke istiyorum çocugum ondan olsun istiyorum.mutlu olalım istiyorum.

tek sorun günün 18 saati çalışması 4 saati uyuması diger 2 saati de bana (hatta çocuguna) zaman ayırması olur.
belkide ölmüştür. artık konuşmuyor hatta uzun zamandır görmemiş de olsanız, yaşadıklarınızı değiştiremez.
dengesiz zamanınızda karşılaştığınız ve aşık olduğunuzu zannettiğiniz kimse.
sen eski diye hitap edersin amma sana henüz eski diye hitap etmeyen sevgilidir. genelde başının belası olur.
bazen özlenendir, bazen ağlatandır.
halen arkadaş listemde durandır. ne o siliyor ne ben öyle duruyor.
Hoş fotoğraflarımı koyduğum an mesaj atıp,yeni sevgili olmaya çalışan tiptir kendisi.