bugün

sözlükte muhtemelen buram buram elitizm kasan insanlar biraz alkol alınca lübnan göçmeni suriyeli gibi oryantal oryantal danslar etmeye başlamışlar. tuhafsınız.
görsel
Ahaha. Videoyu izleyince biz kimlerle muhatap oluyoruz yav deyip sözlükten soğudum bir an. Sene 2013 demişler bir de kaydolduğım sene. Bilsem gelmezdim.
o güzel insanlar güzel atlara binip gittiler. bize kaldı eli sikinde, fake, yan hesap, ergen, mal, kezban yazarlar.

edit : video da da pek bi ortam yok. beğenmedim. zirve böyle olmaz.
görsel
hırrr lan bunlar.
(bkz: hani marjinal bizdik)
Henüz izlemeyenler içimin tavsiye: kulaklık varsa kulaklığınızın sesini kısıp öyle açın. Kulaklık takılı değilse kulaklık takın. Kulaklığınız yoksa izlemeyin.
Gözlüklü olan şimdilerde (bkz: o kendini biliyor) nickiyle yazan ve önceki nickleri (bkz: geri donusum kukusu) (bkz: administarator) olan kişi.

Video karanlık biraz yoksa kilolu kadın ve erkeği de yazardım. Aslında kilolu erkek için bir tahminim var ama emin olamadım çok karanlık video.

Opus bir iş yapmışsın onu da kendinden beter yapmışsın. Başka çekim varsa koy da tek tek söyleyeyim kim kimdir.
Kimlerle aynı yerde yazıyoruz görün işte.
Ya nickaltinda birbirlerine ergenler yalaka yapsa anlarim ama nickaltinda birbirlerinin götlerini yalayan tipler bunlar işte.
Kırmızılı kızı araya almışlar oynatiyolar. Ayrıca çocuğunun nickini biliyorum özelden sanal seks teklif edip şanslarini deniyolardi ya tutarsa diye * .

Ayrıca günlük ev mi kiraladiniz o nasıl mekan aq * .
Elit sözlük ortamını kimlerin bozduğunu gördük.
Benim ki Ludwig Van beethoven dinlemez herkes elbette.
Opus magnum madem Sözlükte bişey paylasiyosun eleştirilere de katlanacaksin.
Kaldı ki herkes ne yorumlar yapmış yorum yapanların yüzde 95 i alay etmiş benim yorumum mu sana battı?

O mavi gözlerinden bilezik yapar eline veririm.