Kimse farkında değil ama çoğu taraftar aziz yıldırım ve volkan'ı (bekir ve selçuku saymıyorum bile) sırf bu adam uğruna silmeye başladı. Aziz yıldırım diyorum lan hani şu uğruna yürüyüş yapılan.

Neden mi? Çünkü bu adam çok çok uzun yıllardır taraftarın istediği karakteri yansıttı sahaya. Üstelik aldığı takım 8 ön liberodan oluşan, muhteşem bir mühendislik hatasıyla kurulmuş bir takımken. Tek 1 istediği transfer olmadı. Takımda sürekli ağalık yapan emre, volkan, selçuk gibi adamlara rağmen şampiyon oldu bu takım.

Dişiyle dırnağıyla geldi buralara. Ne oğuz, aykut, ik(53) gibi kulüp evladı torpiliyle ne de daum gibi yabancıseverlilkle geldi takımın başına.

Bu adam amatör küme takımının başındayken, evinin çamaşır makinasını bile kulübe bağışlamış bir abi. Başarıyla gelen övgüyü en çok hakeden insanlardan.

Fakat onun ne terim gibi tanıdıkları ne de torinolu şaban gibi lobisi var. Doğal olarak tutunamadı...

Gönderten kim veya kimlerse, bu takımla adı bile anmaz umarım.
galatasaray ı toparlayacak tek insan.
ankaragücü'yle maç satmış biri olarak galatasaray'ın bu adamla en ufak bi işi olamaz. olmamalı.
türkiyedeki 18 takımda da başarılı olabilecek ve hatta milli takımı da toparlayıp bir sisteme sokabilecek yegane şahıs. Fazlasıyla severiz kendisini.
Galatasaray'ın yeni hocası.
galatasaray'a ancak rakip teknik direktör olarak gelebilecek hoca.
gs ye gidecek kesinlikle gidecek. yazın bunu buraya. gidecek.
galatasaraya gelmesini istediğim tek teknik direktör .
fenerbahçenin haksızlık ettiği teknik direktör. yani bana göre öyle.
edit: imla.
Bir fenerbahçeli olarak diyorumki:

(bkz: Sakın aklından bile geçirme)

yalnız olur da gs'nin başına geçip şampiyon yapar, 4.yıldızı takarsa, aziz yıldırım hasetinden gider.

Ayrıca kendisini çok severim. Bence en iyi yerli hocamızdır.
yemeyenin malını yerler. bu adam gsye gelirse bu halden bu takımı kurtarıp gol rekoruyla şampiyon yapar biz de ismail le kabızlıktan ölürüz.
şeytanın tekliflerine kulak asıp da galatasaray'a gitmek gibi bir fanteziye yelken açmasın dediğim yerli hoca.

aziz bir gün gidecek o zaman aykut'tan sonra seni de geri getireceğiz fener'e.
eğer galatasaray'a gelir 4.yıldızı taktırır ise aziz yıldırım fenerbahçe tarihinden silinir , fb taraftarı için 2006 ve kadıköyde kaybedilen şampiyonluktan daha ağır bir şekilde koyar. keşke olsa dediğim ama çok zor. fena taşşak malzemesi olur be.
en iyi yerli hocalardan biri. gs'ye gitmez bir de söyleyeyim.
zaten fenerbahçe yönetimine öfkesi var. bir de galatasaray' a gelip hırs yaparsa o zaman takım düzlüğe çıkabilir. düşünmeden teklif götürülmelidir.
hırslı teknik direktördür. prandelli gibi ruhsuz oynatmaz takımı.
galatasaray\'a gidecek kadar** karaktersiz olduğunu tahmin etmediğim teknik adam. hoş artık karaktersizliğin adı da profesyonellik oldu da neyse.
edit: o değil de ne entry numarası tutturmuşum.
gs icin en dogru tercih olacaktir.
senelerce hayalini kurmuştum gelsin fenerbahçe'nin başına geçsin diğer takımlarında oynattığı futbolu fenerbahçe'de oynatsın, rakibini ısıran, saldıran, hücum futbolu oynayan bir takım izletsin diye. ben hayalime kavuştum, o hayaline kavuştu. sonuçta da puan farkıyla haftalar önceden şampiyon yaptı takımı.

hakkında bir sürü şey yazıldı, çizildi. günahı boynuna. aziz'in de günahı boynuna.

ama o takımda geçirdiği 1 senede yapması gerekeni yaptı. kişisel olarak hayalini gerçekleştirdi.

bu herkese nasip olmuyor.
ersun hoca güce ve mücadeleye dayalı futbol oynatır, hani kondisyon falan.
Galatasaray da ruhen mücadele ve ezici futbolu sever bu yıllar içinde edinilmiş alışkanlıktır ve futbolcuların değişmesiyle değişmez.

e ne oldu o zaman, cimbom ersun hocayı havada kapmalıdır.
aşk meşk işlerine artık bi ara verdiyse acil olarak galatasaray ın başına geçmesi gereken teknik adam.

elin italyanı yerine o koltuğu fazlasıyla hakkediyor. ayrıca ülke futbolunun kendisine ihtiyacı var.
Sırf aziz ağa ve sosyal medyadaki über yalakaları ve hatta takımdaki çocukları g*t olsun diye gitsin gs'ye; şampiyon olsun, hatta kadıköyde bizi yensin yeminle üzülmem.Bu saydıklarım da kudursun.

Yeter Lan tamam bizde 3 temmuzda takımın arkasındaydık, sırtımızı dönmedik ama ne zaman oynanan futbolu eleştirsek hain oluyoruz. Zerre akıl yok bazı taraftarlarda.

1989 yılından beri ne ara gördünüz böyle rahat şampiyonluğu be nankörler. Antremanları zor diye hoca mı yollanır? Al sana 5e 2 yop kapma oynatan adam getirdiler de ne oldu?
şu sıralar adı galatasaray teknik direktörlüğü için geçen spor adamı. eğer fenerden sonra galatasaray ile de şampiyon falan olursa yeni fatih terim olur bana göre.
cimboma gelecek deniyor. ben karakterini sevmesem de atak futbol oyununu severim. allah büyük bakalım... ama kendisi fenerbahçelidir.
galatasarayın başına geçerse yeni sezon forması alıp arkasına ersun yanal 10 yazdıracağım teknik direktör.
şaka maka cimbom un hocası olacak gibi.