bugün

Bektaşileri oldum olası sevmişimdir. wiki'De bektaşi oldukları yazıyordu valla.
büyük misilleme olmuş halk bazen devletlerden iyi tepki verebiliyor garip... Bizim sorunumuz Ermeniler değil fakat birlik olmak.
Kürtlere ve ermenilere dert olmuşlardır. Helal olsun.
provakatördürler. siz arnavutsunuz amk. türk müsünüz sanki? size ne?
Arnavutlari gercekten seviyorum
3 tane de arkadasim var yuz yüze gorustugum
gercekten türk halkini seviyolar
bircogu da dilimizi anlayabilecek kadar biliyorlar
(bkz: kardes ülke)
cansınız cannnnn arnavut kardeşlerimiz. arnavut olsun boşnak olsun çamurdan olsun onlar bıze yeter.
vuti , vuti arnavuti.
adamın dibidir hepsi. kendilerini tüm kalbi duygularımla sevgi ve saygıyla selamlıyorum. sağolsun varolsunlar. o ermeni döllerine iyi kapak yaptılar helal olsun. bu millet onların yanındadır her zaman.
arnavutlar kardeşimizdir.

balkanlarda arnavutlar, boşnak ve makedonlar candır..
türkiye'deki türklerden bir farkı olmayan arnavut kardeşlerimizin yapmış olduğu jesttir. helal olsun, ciğerini yediklerim...
kürtleri de kızdıran harekettir. ne oldu lan ermeni tohumları zorunuza mı gitti? e tabi geçmiş olmayınca zor. gidin legodan bayrak yapın siz.
ermeni ve tohumlarını kızdıran bir hareket. Helal olsundur.
gördüğümde işte budur dediğim hareket.
arnavutluk maçı 2-1 almıştır.
o bayrak karabağa dikilecek!

edit: çok güzel ve anlamlı bir kare.

ciğerinizi yerim sizin.

görsel
http://youtu.be/0JHjafmCXVU

Güzel harekette bulunmuşlardır. Nasıl da çıldırıyor köpekler!
Kim bilir belki de Arnavutluk'ta yaşayan Türklerdir ama eğer gerçek Arnavut ise helal olsundur.
ermenileri çıldırtan arnavutlardır.
ermeni köpeklerini çıldırtmış süper harekettir bence bizde maçlarda arnavut bayrağı açarak karşılık vermeliyiz.
ermenistan dışında sözlükteki ermeni döllerini de ortaya çıkaran bir hareket yapmışlardır.
helal olsun denilesidir. bizimde maçımızda arnavut bayrağı açarak karşılık vermemiz gerekir diye düşünüyorum.
mehmet akif ve ali sami yen'in veledlerinden beklenen, hoş bir davranış.
Türk düşmanlığını artırmış yeni bir etkinlik.
Su an kalbime taht kurmuş adamlardır.
adamsınız...