bugün

Orijinal başlık: Erkekler hakkında linç edileceğin bir fikrini söyle.

Pembe gödlüler diyarı x'ten alıntı.
hemcinslerimin alayı xx budalası.. kızların bir tarafını fazla kaldırıyorlar.. kadınların suyuna gidiyorlar, ki bunun bir kısmı da meriçlik.. olm, terazi gibisin, neresi ağır çekse oraya kayıyorsun, ayıp be...

erkeklerde öz bakım sıfır... kendine bakmayı "i.ne miyiz biz hehehehe" diye yanıtlayan sığırlar.. lan hayvan, göğsünde bir tomar kıl, göbeğinin altından bilmem neyini görmüyorsun, yatakta az öne eğilmekten korkuyorsun, kadının gözü memelerine takılacak diye, keşke i.ne olsan da dişini fırçalasan...

not: kadınlara saysam bundan fazlasını sayarım.. benim derdim primat düzeyinden başlamak üzere, alet kullanan tüm yaşam formlarıyla.. ego denilen şey bunlarda var olduğundan dünyayı çekilmez bir hale getiriyorlar.
Bilmem? neyimizi görmüyoruz göbeğimizin altından?
Aaa!! bildim bildiim.. Dizlerimizden bahsediyor galiba.

görsel
Dilini doğru düzgün konuşamayan, iki yumurta kırmaktan aciz, kadınlığı götünü başını açmaktan ibaret sanan, kendine ve topluma faydası olmayan, sosyal medyada paylaşacağı fotoğraf ve videolardan daha önemli bir uğraşı olmayan gereksiz ve zavallı kadınlara gereğinden fazla değer vermeleri.