bugün

seviyroum işte. aklımı başımdan almışcasına seviyorum. söyleyeceklerim bu kadar. seviyorum.
kamın sana 100 derce kaynıyor.
aslında kadın için de erkek için de en belirgin işaret
önemsemektir.

"kimsenin önemsemediği kadar önemsemek"

işte hepsi bu.
bu kadar yani.

bunu farkettiğinizde eğer hoşlanmıyorsanız güzelce mesajınızı verip bir zahmet uzaklaşınız.

"Önemsenmeye karşılık verip veyahut bu ilgiden memnun mesut bir şekilde yaşayıp"
karşınızdaki insan size açıldıktan sonra da,
"yok efendim ben farketmedim, yok efendim dikkatimi çekmemişti" demeniz üzülmüş bir insan için bir şey ifade etmez.

Neticede herkes, kendine karşı ilgisi tavan yapmış birini farkedebilecek zekaya ve tecrübeye sahiptir.
Oyun oynamayın, insanların sevgilerine ve aşklarına saygı duyun, niyetinizi bir şekilde ifade edip tavrınızı net olarak ortaya koyun.
şey ıhm şey ı.
diyememe yöntemidir. gerçekten hoşlanan erkek rahatca bunu ifade edemez.
Gel lan, gidiyoruz.
Ensenize üflemesi,
Kulaklarınıza kürdan sokmaya çalışmaları
Dudaklarınıza üzüm atması
Falan fiso olan yöntemler.
Örneğin; sana herkesden daha çok önem veriyorum gibi, dolaylama yoluyla karşı cinse"senden hoşlanıyorum" anlamının verilmesidir.
"senden hoşlanıyorum" diyemez çünkü, hoşlanmanın karşılığı yoktur zihninde. onun yerine laf arasında, "ben sevişmem, sikerim" der. olaylar gelişir. *
cok basit farklı bir yontemi yok.
Uygün zaman beklenir ve sana karşı bos değilim vs. Senden hoslaniyorum denir.
Yeni saç rengin çok başarılı olmuş teninide çok güzel uyum sağlamış
Seninle konuşmak seninle muhabbet etmekten çok keyif alıyorum.
Erkeklerin hoşlandığını söylemek gibi bir yöntemi olduğunu da nerden çıkardınız. Öncelikle şunu iyi anlamlıyız ki, erkeklerin hoşlandığını söyleme değil, hoşlandığını belli etme yöntemleri vardır. Yıllanmış aşkına dahi seni seviyorum demek acziyeti, genlerine kodlanmış bir cinsiyetin tutup da hoşlandığı kişiye duygularını ifade edebileceği düşüncesi tamamen hayalperestliktir. ne demiş atalarımız? insanlar konuşa konuşa, erkekler okşaşa okşaşa.. dur o öyle değildi, bir saniye. hayvanlar koklaşa koklaşa, erkekler itişe kakışa mıydı neydi. öyle bir şeydi işte. konu hoşlanmak olunca bırak söylemeyi ifade bile edemiyor işte erkek dediğin. kapatın konuyu, iyi değilim zaten bu aralar.
Takmıyormuş gibi yapma. (Bu da erkeğin kezbanı)
oyle uygun an, soyleme yontemi falan aramam, bir seyler hissediyorsam soylerim.
sözlükte ki yöntemleri;

(bkz: açık oylamak)
güncel Önemli Başlıklar