bugün

o kadar süslen püslen gel ağzına al git. koymuyor mu?*
parmağında yüzük olan erkeklere ilginiz nedendir?
allahın ayazında incecik çorap ve dizde etek giyerken üşümüyormusunuz?
bunları gerçekten merak ediyorum. sapıkça sormuyorum harbi harbi merak ediyorum. *.
lamaya sormuşlar boynun neden eğri, önemli olan işlevidir demiş.
seksist ve saçma soruları zaten saymıyorum fakat her kadın ayrı bir dünya olduğu için alınacak cevapların sorunun muhatabı kadına göre değiştiği sorulardır.
Namus anlayışınız ne ?

Oral sex - evet.
Türlü fanteziler - evet.
Cinsel ilişki - hayır. Sebebi de şu; kendimi kocama saklıyorum. Korkuyorum vs. Namus dediğiniz şey basit bir zar mı ? Onunla ancak barbut atılır.
squirt olayını her istediğinizde yapabiliyormusunuz? Yoksa sadece zevkin nirvanasını yaşarken mi ?
Sizde erkeklerin fiziği hakkında tıpkı erkeklerin kızlara yaptığı gibi yorumlarda bulunuyor musunuz ?
neden mizah.
(bkz: cem yılmaz)
bir erkekle neden sevişirsiniz/sevişmezsiniz?
sevişmek bu kadar güzel birşey iken neden fırsatınız olduğunda sevişmezsiniz?
soğuk havalarda kısacık eteklerle üşümüyor musunuz ?
cevapları okumak için tıklayınız.
size erkeklere karşı tanışmak için ilk adımı attırmak için ne yapmak gerek?
hiç biri şahsıma hitap etmeyen sorulardır.
hiç aşık olmadım. soğuk havada mini etek giymem. sevişmediğimizi nereden çıkarıyorsunuz. sevişmek için ille kadın olmakta gerekmez zaten.
anlamıyorum bu 'aşk' denen zerzevatta ne buluyorsunuzta bunun için bütün gemileri yakıyorsunuz biriniz beni aydınlatsın.
neden sigara içiyorsunuz ki.(içenlere yönelik). elinize yakışmıyor pofur pofur.
Kızlar kızlar gelem mi?
Niye tercihlerinizde ayan beyan belli olan bir şeyi (mesela efendi erkek isterim deyip piclere prim vermek gibi) sözle sürekli inkar etme eğilimindesiniz?
Memeleriniz hosunuza gidiyor mu?

Destekli sutyensiz memislerine guvenen kezban yok pek. Destekli sutyeni anlamayacak kadar saf erkekler var. Yazik la.

Neden destekli sutyen kullanirsiniz?
mutlu olduğunuz kişiyle mi yoksa sevdiğiniz kişiyle mi birlikte olmak isterdiniz ?
Mesaj gönderebiliyor musunuz ?
çok çeşitli sorulardır.
mesela, köpek gibi sevseniz de ailenizin onaylamadığı bir adamla evlenir misiniz?
mesela, ne sıklıkla mastürbasyon yapıyorsunuz? yapmıyorsanız, nasıl dayanıyorsunuz; hiç mi dürtü gelmiyor?
mesela, erkeklerin kadınları yatakta hayal etmesi durumu, aynı şiddette, kadınların erkekleri yatakta hayal etmesi şeklinde gerçekleşiyor mu?
mesela, bir kadının aldatması için, aldatılma haricinde ne gibi olay/olayların gerçekleşmiş olması gerekir?

uykum var. yoksa devam ederdim.
bunlar daha önce bazı cevaplar aldığım sorular aslında. fakat biri diğerini tutmuyor sözlük.
Birçoğunuz gerçekten kaliteli.. Bu kalitenizi korumanız dileğiyle birşey sormak istiyorum; erkeklerin size abazan biçimde laf sokmaları, mesajlarda falan salyalarını akıtmaları hoşunuza gidiyor mu, yoksa gitmiyor mu? Ego sorunu olan kızlarımız da olabilir.
ilginç sorularmış. şaşırttı.
bi' kere verir misin?

(güzelsen yanıtla, çirkinsen oyla zaaaaaaaaa xd)

not: ergenliğimi sikeyim, net.
Popülarite mi tip mi yoksa para mı?