bugün

Parasızlıktır.
kendi güçsüzlüklerini kadınlardan çıkarmak. hani siz kendinizi dünyaya hükümdar sanıyorsunuz ya hani o aptal kıskançlıklarınız, güç gösterileriniz, ben sahiplenirim erkeğim ben tripleriniz. işte onlar hep iç dünyanızdaki aşağılık kompleksinizden. bilin istedim.
kadınların kabullenemediği gerçekler gibi ilişkileri olumsuz etkileyen gerçeklerdir. eğer bir ilişkide sorun varsa, soruna sebep olan her zaman belli bir taraf değildir.
erkekler ağlamaz cümlesi.
Mesafeler.
istenmemek. Teklif etti ise muhakkak kabul edecekmiş karşı taraf.
sevmektir .
Yakışıklı olmadıkları halde kendilerini çok yakışıklı sanmaları, işte bir türlü kabullenmedikleri gerçek bu. Hayır'ın anlamını bilmemeleri ve naz yapıyoruz sanmaları.
sevdiği kadın tarafından sevilmemek ve artık arzulanmamak.
bir kadının küfür etmesi.
egoist insanlar.
cok yakisikli erkek ararken, cok cirkin oldugunu kabullenemeyen kadinlarin hayir demesini anlayamamalari.
Cogu tarih oncesinde kalan kabulllenemedigimiz gerceklerdir agaa

Oha entrylere bak. Hangi yuzyildayiz amunim? Reddedilmek zorlarina gidermiste gosterdigi sevgiyi beklermiste. Olum aramizda kadinlara sevgi gosteren kalmadi bi elin parmaklarini gecmez ne kabullenmemesi umurumda olmaz adhfhejhfjs.
kısa boylu olmak.
penis boyu.
çirkin bir erkeği sadece annesi sever.

duygusal olduklarını

kadınları elde etmek için şekilden şekle girdiklerini.

iradelerinin zayıf olduğunu.
Kadın zekasını kabullenmekte hayli zorlanmalarıyla ortaya çıkan gerçeklerdir. Tepki olarak da, Salya sümük başlık açmaya koşar bunlar.. Ağlayacaksanız oynamayalım, bi zahmet..
Kesinlikle prostata yakalanacagiz.
Evlenerek hayatınızı ve gençliğinizi mahvettiniz. Boşanın ulan!