erkek cinsinin narin bir ten, dolgun dudaklar, iç ısıtan bir gamze, uzun kirpikler, şekilli vücut hatları, hassas bir ruh şöyle dursun, göğüslere bile sahip olamamaları gerçeğidir.

ayrıca bu acı gerçek, insanın kusursuz bir yaratılış ve tasarıma sahip olduğunu, bu inanılmaz (!) tasarımın da anca yüce bir güç tarafından ( sözüm ona tanrı) varedilebileceğini, dolayısıyla bunun tanrının varlığının delili olduğunu savunan dinci tayfanında hezeyanın resmi niteliğindedir.
yalnızca 21. yüzyılda * göğüs ve meme farkını bilmeyen veya meme diyemeyen kezbanların varabileceği kanıdır.
Kızlrın olmayan yerleri için neden yok yazık denilemeyecek duurm.
aksi takdirde aynı cins yaratıklar olurduk.
misal beynimiz var demek istiyorum giriş yazısına bakarak.
(bkz: kadınların daşşaklarının bile olmaması)
(bkz: erkeklerin fake hesap açması)**
(bkz: kim demiş)

yaşı ilerlemiş ve kilo almış erkeklerin sütyen kullanacak kadar göğüsleri oluyordur.
[http://www.youtube.com/watch?v=6OkcucXIuVI ]
(bkz: nickimin sonuna kız ekledim onca yazarı kekledim)
olması kötü olan durum.
büyük bir avantajdır. sürekli şişen, kızaran, koşmayı, spor yapmayı engelleyen, kötü kokan iki adet et yığınının yerine erkekte çelik gibi sert ve kıvrak kaslar vardır.
(bkz: bench press)
bazısında olur.genetiktir. buna jinekomasti denir. 'http://en.wikipedia.org/wiki/gynecomastia' ama güzel bişey oldugunu düşünmüyorum. kadınlara ait bişey yani. erkege gelmez.

ama çok göğüsüm çıksın diyen varsa kendine östrojen , progestron ignesi, anti androjenler( cypreteron asetat , flutamide , abiteron ) içerek testeronu düsürür ve bi de tassakalarını kestirerek kadınlasşma yolunda veya penis küçültme yolunda emin yollarla gidebilir.hatta bu kişiler kelse saç dökülmeleri durur.dökülenlerin tamamı olmasa da büyük bir kısmı tekrar uzamaya baslar.

bayanlara öneri aldoctone denen ilac gecici gögus buyumesi yapıyor diye biliyorum.

kendim için (bkz: ben böyle iyiyim).
erkeklerin ikinci sınıf varlıklar olduğunun kanıtıdır.
erkeklerin ve kadınların göğsü ve dahi memelerinin olduğunu bilmeyen memeli söylemi.
göğüs; kafesiyle birlikte hayati organlara mekan olmuş bölgedir.
Meme ise doğurgan olanlarda daha belirgin olarak bulunan organdır.
Erkeğin memesi olmasa, meme ucu olur muydu a köftehor?
göğüs ve memeyi öğrenmek lazım. (bkz: insan anatomisi)
21.yüzyılda, akıllara durgunluk veren acı gerçek.
(bkz: bel gamzesi) içinizi ısıtmasada gıdıklar, şekilli vücut hatları için (bkz: frank zane)
biri erkeklerde göğüs yerine başka birşey olduğunu ugun dille anlatsın! yoksa ben tanım girecem. *
kendisi düyaya tekrar gelse erkek olarak gelmek isteyeceğinden eminim erkeklere çamur atmaya çalışıyor ama o da biliyor ki memeleri yok ama kol gibi yarrakları var.