bugün

En kötü özelliklerinden biridir. Son derece sinir bozucudur.
türk kızlarındaki cehaletle aynı kalibrededir.
yanlı$tır. erkekler düz mantık konu$arak kafalarındaki tilkileri gizlerler. helede konu$ulan hatunsa.
Kadın+yatak esıttır sevısmek gıbı.
Olayları basite indirgeme yetenegidir. Yararlıdır.
kadınların ruhundan anlayan ben değil miyim kardeşim düz mantık demek ki iyi bir özellik.
Hayat daha güzeldir mesela şu gibi sıkıntıları yoktur bu ürünün sadesini mi alsam nanelisini mi düşünmez erkek bunu eline ne gelirse hangisi uygunsa onu alır en azından etrafımdakiler öyle.
belki de bu yüzden gamsızdırlar bazıları.
Erkekler alışveriş yapmayı bilmez ki mantığı olsun.
Erkekler kızlara göre çok hissizler. Ondan kaynaklı olabilir.
yerine göre insanı çileden çıkartan yerine de göre de inanılmaz imrendiren bir durum. herhangi bir erkek kadar dümmmdüz olsaydım ve huzur içinde yaşasaydım diyorum bazen.
kadınların mantıksız olmasıyla eşdeğer durumdur.
misal benim akvaryumu olmayan arkadaşım yok!
ön yargılı olmalarına da sebep olmuş olabilecek durumdur. geçen yıl ben de çok karışık düşünüyordum ama öyle karışık düşünmeye gerek yok. Karışık da düşünebilirim elbette ancak neyse odur yani bir şey. bu mantıkla düşünmediğim için nostalji bana çok sorun olmuştu. geçmiş geçmişte kaldı nokta mesela yani. ön yargılı olmadan veya ön yargılı olmamaya çalışıp mantıklı düşünmek güzel.
Evet, Düz mantıklılar ama gizli iş çevirmeye gelince kafaları zehir gibi çalışır bunların. Tek düşündükleri çükleri ve ona hizmet eden şeyler.
güncel Önemli Başlıklar