bugün

Erkekler genelde kızı aşık edene kadar ilgilenir (sıcak davranırlar), sonra kız ilgi gösterirse sebebini anlamıyorum ama kaçarlar (soğuk davranırlar)...
1-sonra kız da bu durumun peşinden gitmeyi bırakırsa geri dönerler ilgi göstermeye, ve bu adımda yine birşey yok gibi sıcak cevap alırlarsa kızdan, arayı yine soğuturlar..
2- kız bu işin peşinden giderse kesin kaçarlar.. sonra; bu kızlar aşktan dert yanar...

Kesin olarak, erkekler kızların peşinden koşmak istiyor, ona ilgi gösteren kızları "hani sanki garantiymiş zaten" gibi beğenmiyor ayağına yatıyor.

Çözüm 1- devamlı "sahnedeymiş gibi" bakımlı makyajlı olmak ve peşine bir sürü kişi takıp rekabet yaratmak (dolayısıyla sizinle beraberken bile bırakırsam kızı kaparlar diye "soğuk" oynayamaz);
Çözüm 2- veyahut hiç yüz vermeyip, kendini ulaşılmaz kılmak (Türkiye'de çoğu kız bu yolu seçiyor sanırım) .

Kızlar için büyük Problem: Ulaşılmaz olunca da yalnızsın, ulaşılır olunca da seninle ilgilenmeyen erkekle berabersin ve ayrılmak üzeresin! dolayısıyla sonuçta yalnızsın...

Sonuç: Kızlar için tek çıkar yol bu durumda acaip havalı ve tarz olup peşinden (sevgilin bile olsa) birçok kişiyi koşturmaktır. Ve sevgilin olan kişiye bile fazla yüz vermemektir. Yani "çözüm 1" doğru!

Bu tez üzerinde uğraşıyorum. Bakalım, umarım başarılı olurum... Havalı kız olmak, inanın bana en zor meslekte başarılı olmaktan daha zor veya okulda, bölümde hep AA almaktan bahsediyorum daha zor.. Bu yüzden artık yok mankenlere şarkıcılara oyunculara amma kolay para kazanıyorlar demiyorum. Hakikaten zor iş. Bir de sadece o değil, para idaresi reklam idaresi gerçekten emek ve zeka isteyen olaylar...

Ama bunu başarırsanız bir kadın olarak, aşk, iş ve sosyal hayatta başarı %100.
Tabii bu bir teori, bir fikir veya yöntem.. Zamanla değişmeli ve gelişmelidir... Yazar erkeklerin ve kadınların fikirlerini okuyacağım...
ılık davranmalarından iyidir.
verip vermemek ile doğru orantılıdır. erkeğin ilişki temelleri cinsellik üzerine kurulur. tecrübe konuşuyor dinleyin.
Düzenli verilmesi durumunda sıkıntı yaratmayacak hadisedir.
çözümleri ile birlikte bi sike bile ulaşmayacak davranış biçimidir.

bıktırdı bu amına koduğumunun toyları ya, insanlar ne halde baksana şuraya.

erkek dediğin, bizon gibi kızı itip, fil hortumu gibi aniden çekmeli, ve son hamlesi, bir arı gibi tatlı öpücük kondurmalıdır.

kadına bir harekettte, sahiplendiğini, sertliğini ve erkekliğini böyle gösterebilirsin, ama ne bunu yapacak erkek kaldı ne de yaptırıp keyfine varabilecek kız.

neyse tamam bir kaçınız var zaten onlarda beni buluyor merak etmeyin *

çözümler çok toyca ve ilgisiz bırakan erkeğin yaptığı tam malca, kadınlar sahiplenilmek ister, arada şiir yazacaksın kulak memesinin dibine inip, yavrum, güzelim bebeğim diye seveceksin, göğsüne yatırıp şöyle sert sert bakıp güleceksin.

neyse çömezlere çok taktik vermeyeyim amk, sonra hepsi olgun kesilir başıma *
eksik bir nitelemedir. çünkü erkekler kadar kadınlar da anlaşılmaz davranışlar sergilemektedir. erkeklerin tahmin edilemez hareket ve sözler sarf ettiği doğrudur ancak kadınların da aynı hataları yaptığı kabul edilmelidir.
dolayısıyla hata hepimizdedir.
erkek bir sıcak bir soğuk davranıyorsa soğuk davrandığı süreçte başka biri vardır kesin bilgi yayalım.
genelde gece geç saatlerde sıcak davranırlar...
anksiyeteden dolayıdır.

anksiyete varsa libido düşer.
Sebebi çok bilimsel:
Afedersiniz g.tlükten dolayı. çok açık ve net.
Adettendir.
Hiç öyle yabmam ben neysek oyuz.
Kadinlardaki klasik eyyam bu. Erkek az bir sey ilgili azaltsin hemen kezoya bagliyorlar.
Muhtemelen (bkz: ikizler burcu erkeği) olabilirler, dikkat etmek lâzım.
kısasa kısas. ayna olarak yansımak lazım.