bugün

bu soruyu marco jaric e sormak lazım çok net hadi diğer erkekler bir şekilde bi kusur buldu da aldatti Adriana lima yi aldatmak ta neyin kafası be adam hayır neyle aldattin onu.
Hep aynı kişiyi gördüğü için hep aynı vücudu tattığı için aldatır farklı kişiler gerekli arada sırada.
heyecan dedi sorduğum bir zat her gün aynı yemek yenmez dedi zaten anlaşamıyoruz dedi ee boşan aldatma ona da yazık dedim yok boşanmam dedi benim ki sadece alışkanlık dedi. (aldatan erkeğin aldatma bahaneleri) işin özü bahanedir erkek toplumda ne kadar saygı görür onaylanırsa o kadar aldatır kadın yapsa oru... erkek yapsa helal delikanlı bu bir onaydır erkek yapsa benim oğlum babasına çekmiş delikanlıdır kızı yapsa anasına çekmiş or.. denir karısı evde üçüncüye hamile adam dışarda sevgiliyle gezmede ben o kadının yüzüne bakarken utanırım ya kocası hiç mi utanmaz yine kızdım birilerine çevremde gördüğüm sahte erkeklere aldatacaksın da madem neden girersin bir masumun kanına evde senin bebeğine hamişken karın erkek aldatırsa adam değildir ağa insanlıktan nasibini almamıştır yüreksizdir.
evli olmayanlar ya piçlikten ya da bir anlık boşluktan yaparlar. 3.grup var ki korkudan yapanlar. onlar biraz farklı. aldatılmaktan en çok korkan gruptur onlar. ileride aldatıldıklarında ben de seni aldatmıştım zaten diye kendilerini avutmayı planlarlar. aldatılmazlarsa saf sevgiyi görürlerse de bağlanırlar. öyle bir bağlanırlar ki aklınız şaşar. hem suçluluktan hem pişmanlıktan karşıdakini kırmamaya çalışırlar. alışkanlık haline getirenler ayrı. onlar adam değil geçin onları. seveni aldatmak şerefsizliktir.
Evli erkeklerin eşlerini aldattıkları durumların en başında mutsuz bir evlilik
geliyor. Hareketsiz, durağan, yeniliklere
açık olmayan ve heyecanını kaybetmiş
bir evlilik ilişkisi erkeklerin gözünü daha
adrenalin yüklü ilişkilere çevirmesine
neden oluyor.
yapıları bağlı kalmaya uygun değildir. üretim hatası baya... neyi tartışıyoruz tarih olmuş 2014...
1. çogu aldatis sadece adrenalindir.
2. evli erkeklere cevrenin etkisinin buyuk oldugunu bazi arkadad ortamlarinda bunu yapmayan erkegin asagilandigini bilmeyeniniz varsa artik biliyor. bu gecerli bir sebep olmasa da itibar meselesi bu nedenlerden biridir.
3. ASK!! yeni birine asik olmak. aski ilk defa tatmak erkekleri yoldan cikariyo ve bu durumda genelde cevre daha ilimli yaklasiyo ve kabullenme daha kolay oluyo. ANCAK kadina geri donus bu durumda cok yasaniyo ve kadinda bunu kabul ediyo ve erkek kadinin bu yuceliginde ezilmeyi goze aliyo
4. orta yas bunalimi. iste ben yaslandim bana kimse bakmazla baslayip. eskiden gecenin sonunda hatunu gotururdume giden ve bunun denenerek kendini iyi hissedenler tayfasi
5. ben erkegim bi tanesi yetmez dusuncesi
hergün aynı kızı görmekten sıkılır aldatır. mesela sabah yatağımda olan kız akşamda yatağımdaysa eğer başkasıyla aldatırım onu. e yeter be bi gündür beraberiz sonuçta.
1. çogu aldatis sadece adrenalindir.
2. evli erkeklere cevrenin etkisinin buyuk oldugunu bazi arkadad ortamlarinda bunu yapmayan erkegin asagilandigini bilmeyeniniz varsa artik biliyor. bu gecerli bir sebep olmasa da itibar meselesi bu nedenlerden biridir.
3. ASK!! yeni birine asik olmak. aski ilk defa tatmak erkekleri yoldan cikariyo ve bu durumda genelde cevre daha ilimli yaklasiyo ve kabullenme daha kolay oluyo. ANCAK kadina geri donus bu durumda cok yasaniyo ve kadinda bunu kabul ediyo ve erkek kadinin bu yuceliginde ezilmeyi goze aliyo
4. orta yas bunalimi. iste ben yaslandim bana kimse bakmazla baslayip. eskiden gecenin sonunda hatunu gotururdume giden ve bunun denenerek kendini iyi hissedenler tayfasi
5. ben erkegim yaparim hem zaten bi tanesi yetmez dusuncesi
daha fazla bilgi icin erkek aldatir kadin affeder adli kitap okunabilir, bilginize...
özgüven eksikliğinden ve empati yoksunluğundandır.

Sevgilini, eşini vs vs artık sevmiyor olabilirsin, işler eskisi gibi yolunda gitmiyor olabilir , ayrıl ve git ne istersen yaşa.

-Yok çocuklar, yok o kadar anı ,hem 1 gecelik bişiydi...
-Falan filan , ne diyosun sen ya? Aynı şeyi kadın yapsa sen o kadını eve alır mısın?

-Senin hormonlarınla benimkiler bir mi?
-Gerzek herif ergenler gibi konuşma, aç kitabını oku , sendeki de nefis bende ki de.
Kezban sevgilisi vermediği için. Bu kadar nettir aslında olay.
ihanet iki kişiliktir. yanlız yapılan bir eylem değildir.
Çileğin tadını da merak etmiştir.. Ondandır..
Sinirsiz sevisememek nedendir.
Yine her şeyi üstümüze yıktınız.
Aldatılan kadına sorun.
Kadın neden aldatılır sorusunun cevabıyla aynıdır.
erkek-kadın ayrımı yapmamak gerek..
neticede insandır, boşlukları var..
alzeamir olabilir. Unutmuştur evli olduğunu.
Erkeğin sevgilisi/eşi onu sahiplenmiyordur.
Şimdi suç erkeğin cinsel isteğinde olabilir ama suçun %51'lik kısmı kadınlardadir.

Arkadaşım sen erkeğini koklayarak öp, her sabah saçlarını okşayarak uyandır, her gece sarılarak uyuyun bak bakalim o erkek aldatiyor mu? Aldatmaz. Ha aldatirsa da o erkek katıksız orospu çocuğudur.
ortada bulunan neden i ortadan kaldırdığımızda tanımın kendiliğinden ortaya çıkacağı durumdur.
(bkz: işte bunlar hep seks)

Gerçi kadinlar da o yüzden aldatir. Asıl soru şu ki "insan neden aldatır" o kadar.

Ek besin ihtiyacı. Merak eden biraz düşünsün. Yormayın beni.
eşini ilgi seline boğmasına rağmen eşinden beklenen ilgiyi bi türlü görememesininden dolayı olabilir.
(bkz: itlik)
(bkz: piçlik)

Maymun iştahlı olup bir de karşısındaki kişiye ki bu durumda aldatılan kadar aldattığı insana da saygı duymayıp hislerinin kölesiyse aldatır.
duygusal mana da ise o bir psikolog a görünsün.
Aldatılmada kadına suç bulmak nedir?
Olmuyorsa boşanırsın, ayrılırsın biter.
Uzatıp incitmenin anlamı yok.
Bir zorundalık varsa ve aldatıyorsa o konuda empati kurup bir şey diyemiyorum.
Genelde çevreye bağlanan durum. Aldatmayan erkeklerin arkadaşları tarafından aşağılanması falan.

Ancak arkadaşım sen gelmissin kaç yaşına. Onun bunun lafiyla hareket ediyorsan bu senin kafasizligin. Olay yine çevre değil.

Ikinci bir konu da, arkadaşların seni bu yönde yönlendirmeye çalışıyorsa sen başta kendini, eşini arkadaşlarına saydiramamissin demektir. Ulan erkeğin arkadaşları yenge yenge dolanır kadının götüne saygı duyar. En başında arkadaşına saygı duyar evliliğini bozmak istemez. Arkadaş dediğin öyle olmaz.