bugün

statta kendilerini kaybetmiş halde maç izledikleri esnada tüm yaratıcılıklarını kullanarak başta rakip takımın futbolcuları ve onların birinci dereceden akrabaları olmak üzere; hakeme, hakemin düdüğüne, hakemin akrabalarına, kendi takımlarının oyuncularına, onların akrabalarına, kalenin üst direğine, kaleciye, kalecinin inandığı muhtemel tanrıya, kendi tanrılarına ve daha bir sürü şeye kimi şarkı haline getirilmiş ve zaman zaman eğlenceli bile sayılabilecek epey fantastik fikirler içeren bir dolu küfür savururken; tüm bunları içeriden gayet pokerface bir ifade ile izlediğinizi fark ettiklerinde birden durup usulca gülümseyerek söylediklerini işitmemeniz için kibarca aranızdaki kapıyı çekmeleri, ardından küfretmeye devam etmeleri.
allah akıl fikir versin
Güçlü olduklarını göstermeleri kesinlikle. Tabii bunun fiziksel güçle alakası yok. Lider ruhlu, etrafını yönlendiren (dikkat edin emir veren değil), doğruları bizzat kendisi yaparak gösteren erkekler güçlüdür ve kadınlar bunu çok daha kolay farkeder allah vergisi içgüdüleri sayesinde.
akciğer.
ağır başlılığı başta gelir.
(bkz: elmacık kemiği)
kızlarımızın ne kadar çok farklı türü olduğunu anlamamıza yarayan olaydır. kimisi kel sever kimisi uzun saç. oysa bunlar boşunadır. hepimizin de bildiği gibi en çok ilgilendikleri detay paradır abicim para.
(bkz: sen paradan haber ver)
bazen bir emmo olmak yetse de çoğu zaman bir parçası eksik kalır efendim.
Kol saati, geniş omuzlar, sıkı kalça, temiz bi saç trasi, bakimli eller.
Şarkı mırıldanması yiring...
(bkz: elmacık kemiği)
Mumkunse uzun yada cok kisa sac
temiz eller (tirnaklarini filan yemesin)
deri bileklik yada metal saat.
Haci yagi gibi olmayan hafif bir parfum yada tras kolanxasi
tercihen sallantili olmayan kupe yada dovmesinin olmasi.
Temiz giysiler
sigara icmemesi
guzel ses tonu.
Zekasi

Lan saydikca sayasi geliyor insanin.
Susayim be

not - kisa kollu gomlek giymeyip. Uzun kolluyu tercih ederse kollarini guzelce kivirsin daha guzel.
Yuzuk muzuk takmasin mumkunse.
-Karın kasları
-Dolgun bir popo ve kol kasları
-Dik durmak
-Temiz ve düzgün dişlere sahip olmak .
üstü açık bmw.
şiirdir.
cuzdanin dolu olsun ondan çekici yoktur efendim.
Ne uzun ne kısa saçının olması, iyi bir gülüşü ve küpesi olması.
Birlikte olduğum bayanlardan duyduğum kadarıyla (4 tanedir) hepsi gözlerimin renginden ve gamzelerimden bahsetti istisnasız. Gerçi biri uzun boyu da söylemişti ama o biriydi.

(bkz: ben bu yazıyı kadınlara yazdım)
gömleğin en üst düğmelerini iliklemeleri. oy oy oy.
güzel kokuyor olması efendim..
düzgün bir fizik ve kaslı kollar.
Sarışın olmaları
Karadenizli olmaları
Umursamaları
Susmaları
Hayır deyince hayırdan anlamaları

Sevgiliyse Tokat atınca karşılığında aynı hızda tokat atmalari, ama düşünmeden refleks olarak, bunu tek seven benim sanırım.
kesinlikle geyikli tayt değildir.
receeep taaaayyiip erdoğaan ! recep tayyip erdoğan ! asdkgjashdaçsd.
Asil durusu, durusluk, samimiyet.
bu kişiden kişiye değişir. herkes farklı şeyler arar çünkü.

misal bir kezban zenginlik, lüks, yakışıklılık arayıp diğer özelliklere bakmak istemez. çoğu buna tav zaten.

bence dürüstlük, doğru sözlü olmak, görünüş, giyiniş, kişilik ve karakterin çakışmaması yani ne yaptığının farkında olmak çekiciliktir.